www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Taniec przenosi się do Internetu!

Popularność tańca od kilku lat systematycznie rośnie. Niestety nie każdy ma możliwość udziału w zajęciach i warsztatach prowadzonych przez najwyższej klasy specjalistów. Z myślą o wszystkich, których ograniczają takie aspekty jak miejsce zamieszkania czy zwyczajna nieśmiałość powstała platforma cadcatchers.com, umożliwiająca naukę tańca przez Internet dzięki dostępnym w postaci filmów video lekcjom.

 

Portal to część projektu C.A.D. Catchers zrzeszającego tancerzy, choreografów i artystów związanych z tą dziedziną sztuki. Pośród jego ambasadorów, którzy zdecydowali podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem znaleźli się m.in. Ania „YouYa” Jujka, Ania Chagowska czy Michał „Kaczorex/Rex1” Kaczorowski. Lekcje obejmują różnorodne techniki, od salsy i samby do poppingu i dancehallu. Skierowane są zarówno do osób początkujących, jak i tych, które swoją przygodę z tańcem już zaczęły i szukają nowych możliwości rozwoju. Każdy film można w dowolnym momecie zapętlać, zmienić perspektywę lub zwolnić, aby dostosować materiał do swojego tempa nauki.

Nauka przez Internet różni się co prawda od tradycyjnych kursów tańca, jednak jak przekonują uczestnicy projektu, może być równie efektywna.

Odpada nam np. stres, że spóźnimy się na trening czy nie nadążamy za resztą grupy. Sama dużo czerpię z materiałów publikowanych w sieci i otwieram się dzięki nim na nowe rzeczy – mówi Ania Chagowska.

Projekt zyskał też uznanie w oczach różnych instytucji. Jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu „8.1 – Innowacyjna Gospodarka” oraz rozwija się pod skrzydłami Idea Box w Inkubatorze Przedsiębiorczości.

Wszystkich chętnych zapraszamy na www.cadcatchers.com.

Dołącz do Tanecznej Rewolucji!

catchers

>> Ania YouYa Jujka ambasadorką C.A.D. Catchers
>> Wywiad z Pawłem Zającem, ambasadorem i współtwórcą portalu Cadcatchers.com


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>