www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Taniec lekarstwem na rozstanie?

Marta Krupa: „Taniec pomaga mi przeboleć rozstanie z chłopakiem”.

Modelka wyznaje, że zgodziła się na udział w programie, aby oderwać się od problemów. Niedawno zakończyła wieloletni związek z partnerem i potrzebowała odmiany. Inny kraj i nowe doznania znakomicie leczą złamane serce.

„Jestem zaszczycona, że mogę występować w moim rodzinnym kraju. Poza tym udział w Tańcu z gwiazdami to spełnienie moich dziecięcych marzeń. Miałam złamane serce i myślałam, że mój świat się rozsypał. Dlatego, gdy zatelefonowali do mnie producenci show, nie wahałam się nawet przez chwilę. Zapytałam tylko, kiedy mam najbliższy samolot do Warszawy. Ciągle jestem w szoku. Nagle znalazłam się w nowym świecie, wśród nowych ludzi i obowiązków. Ale życie na wariackich papierach to najlepsze, co mogło mi się przydarzyć. Dzięki temu nie mam czasu rozpamiętywać tego, co się stało i wylewać łez”– wyznała w rozmowie z magazynem „Party”.

Już w najbliższą niedzielę okaże się, jak Marta radzi sobie na parkiecie. Biorąc pod uwagę jej wygląd można się spodziewać, że wypadnie znakomicie. Na pewno przypadnie do gustu wszystkim mężczyznom będącym na sali. Może pozna nowego chłopaka?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>