www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Taneczne kreacje Anny Muchy-wybierz najlepszą

Wyszła na jaw sprawa trudnej współpracy stylistki TVN-u Doroty Williams, z jedną z uczestniczek programu, Anną Muchą.

O tym, że pojawiały się problemy w doborze kreacji dla Muchy podczas jej udziału w dziesiątej edycji Tańcu z gwiazdami dokładnie rok temu, okazało się dopiero teraz. W wywiadzie dla magazynu Viva, główna stylista TVN-u, Dorota Williams, która decyduje o doborze kreacji dla wszystkich tańczących gwiazd zdradziła, jak wyglądała współpraca z Anią. Oto fragment jej wypowiedzi.

W poniedziałek wymyślamy kostiumy, we wtorek dobieramy materiały, w środę – pierwsza przymiarka, w piątek – druga. Udaje się tylko dzięki utalentowanym, sprawnym krawcowym – opisuje system pracy nad kreacjami do Tzg Williams. I tak nie obywa się bez przygód. Kiedyś w piątek, więc po ostatniej przymiarce, około 23 dostaję SMS-a. Czytam i własnym oczom nie wierzę: Dorota, nie podoba mi się ta sukienka. Co proponujesz? Gdyby to była jedna z pierwszych edycji Tańca z gwiazdami, pewnie bym nie spała do rana. A tak, spokojnie przespałam noc, rano wysłałam SMS-a: Dzień dobry, spotykamy się za chwilę na planie w Ursusie. Mam nadzieję, że przeanalizujemy problem sukienki. Tylko, że po sobotniej próbie wszystko się podobało.

To była Anna Mucha, ale żadna z nas nie robi sprawy z tego incydentu. Chodziło o czerwoną, seksowną sukienkę z gołymi plecami. Dyskusje z nią trwały, oj trwały. Przyznawała się, że nie zna się na projektowaniu, ale miewała pomysły na siebie, nie zawsze zdając się na mnie.

Czy w tej czerwonej sukience Mucha faktycznie wyglądała niekorzystnie? Aby ułatwić , Wam odpowiedź prezentujemy wszystkie taneczne kreacje Muchy i prosimy Was o wybór; która taneczna kreacja Muchy jest najlepsza?

MUCHA_ANNA_MASERAK_RAFAŁ

MUCHA_ANNA_MASERAK_RAFAŁ

MUCHA_ANNA

MUCHA_ANNA

MUCHA_ANNA

MUCHA_ANNA

MUCHA_ANNA

MUCHA_ANNA

MUCHA_ANNA

MUCHA_ANNA_MASERAK_RAFAŁ

MUCHA_ANNA_

MUCHA_ANNA_

MUCHA_ANNA

MUCHA_ANNA

MUCHA_ANNA

MUCHA_ANNA_MASERAK_RAFAŁ


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>