www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Tancerz wyjeżdża z Polski!

Stefano Terrazzino postanowił opuścić nasz kraj. Teraz tancerz zamieszka w Niemczech. Dlaczego?

Gdy siedem lat temu zdecydował, że jego dom będzie znajdował się w Polsce, fanki nie kryły swojej radości. Tancerz nigdy nie ukrywał, że w kraju nad Wisłą czuje się jak u siebie. Nie brakowało też atrakcyjnych ofert pracy… po siedmiu latach tłustych nastały jednak te chude.

TVN nie zdecydował się na wiosenną emisję show „Taniec z gwiazdami”, w którym Stefano Terrazzino zawsze błyszczał. Dla tancerza to przykra niespodzianka – udział w programie rozrywkowym gwarantował mu stabilne zajęcie na długie tygodnie oraz bonusy w postaci wywiadów i wzrostu zainteresowania lekcjami tańca. Dlatego, gdy przystojniak dostał propozycję z niemieckiej telewizji, długo nie zastanawiał się nad odpowiedzią!

Stefano Terrazzino już wyjechał do naszych sąsiadów i bierze udział w treningach do tamtejszego „Tańca z gwizdami”. Artysta nie przyjedzie nawet na spektakle „Polity”, gdzie gra Rudolfa Valentino, gdyż producent niemieckiego show nie zgodził się, by Terrazzino gdziekolwiek wyjeżdżał! Na szczęście tancerz już znalazł zastępstwo, Stefano postanowił tez uspokoić swoje fanki…

– Ale gdy tylko skończę swoje zajęcia w Niemczech, wracam do Polski. Bo tu czuję się najlepiej – zapewniał Stefano Terrazzino w rozmowie z tygodnikiem „Świat & Ludzie”.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>