www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Takiej dziewczyny szuka Staliński!

Sprawdźcie, może to, któraś z Was jest w jego typie?

Młody, przystojny, wysportowany, zajmuje się modelingiem, ma wiele pasji, błyszczy uśmiechem, skromny, porządny i pożądany, ma mieszkanie, kochającą i znaną matkę, a jutro wieczorem być może będzie bogatszy o nowy samochód, w dodatku białego mercedesa coupe klasy C. Dziewczyny, nie oszukujmy się to chodzący ideał i to w wieku 21 lat…

Paweł Staliński, który jutro zawalczy o wygrana w Tańcu z gwiazdami zdradził w rozmowie z Super Expressem, jaki jest jego typ kobiety. Takiej, w której mógłby się zakochać. Czytajcie uważnie, być może to właśnie któraś z Was?

Nie mam sprecyzowanego koloru włosów czy oczu, jeśli o to chodzi. Po prostu kobieta musi mieć to coś. Zarówno w charakterze, jak i w wyglądzie. Bo choć to bardzo ładnie brzmi, nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że wygląd nie ma znaczenia, bo ma. Zwłaszcza w młodym wieku. Ale zgadzam się ze stwierdzeniem, że wygląd to nie wszystko. Dla mnie bardzo ważne jest poczucie humoru, inteligencja, elokwencja, pogoda ducha i umiejętność znajdowania radości w każdym dniu. Ważne są również pasje, zainteresowania i dążenie do realizacji marzeń. Są takie dziewczyny, od których po prostu bije radość, i to one najbardziej przykuwają moją uwagę… zwłaszcza jeśli radość jest ogromna, a dziewczyna filigranowa.

stalinski_pawelstalinski_pawel

janachowska_izabela_stalinski_pawel


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>