www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Tak wygląda miłość Ibisza

Kiedyś była tylko jego asystentką. Teraz błyszczy o boku Ibisza i sprawia, że prezenter znowu jest szczęśliwy.

Ta miłość ma swoje korzenie w pracy. Pamiętacie, jak zapatrzona w Ibisza była kiedyś Paulina Piosik? Dwa lata temu kiedy w prasie po raz pierwszy pojawiły się jej fotki, okazało się, że 21 letnia wtedy tajemnicza dziewczyna u boku Ibisza jest nie tylko jego asystentką, ale też wielką fanką. Paulina, która dostała się do gry w prowadzonym kiedyś przez Ibisza programie Gra w ciemno, tak opisywała spotkanie z nim w studio.

Serce z sekundy na sekundę waliło mi coraz mocniej, wydawało mi się, że nawet je słychać. Aż nagle całkowicie chyba przestało bić. Wtedy właśnie do studia wszedł Krzysiu. Widownia zaczęła bić brawo. On powiedział do nich kilka słów, po czym ku mojemu przerażeniu ruszył w moją stronę. Kolana mi się ugięły, gdy podszedł do mnie i z takim uśmiechem, jakiego jeszcze nigdy nie widziałam przywitał się ze mną. Swoim wzrokiem objął mnie całą, po czym podał mi dłoń. Zobaczył, że jestem zestresowana i szepnął mi na ucho, że on tak tylko groźnie wygląda. Zażartował jeszcze parę razy i rozpoczęliśmy grę.

Po dwóch latach, w czasie których wiele się zmieniło (Ibisz rozwiódł się ze swoją drugą żoną, Anna Nowak-Ibisz i przeszedł zewnętrzną metamorfozę) Paulina Piosik kroczy dumnie u boku Ibisza już nie, jako asystentka, a jako jego ukochana.

Teraz mieliśmy rzadka okazję oglądania tych dwojga na premierze sztuki I tak Cię kocham, w której Ibisz po wielu latach przerwy w zawodzie wcielił się w jedną z ról.

Prawda, że ładna z nich para?

PIOSIK_PAULINA_IBISZ_KRZYSZTOF

PIOSIK_PAULINA_IBISZ_KRZYSZTOF

PIOSIK_PAULINA_IBISZ_KRZYSZTOF

PIOSIK_PAULINA_IBISZ_KRZYSZTOF

PIOSIK_PAULINA_IBISZ_KRZYSZTOF

PIOSIK_PAULINA_IBISZ_KRZYSZTOF

PIOSIK_PAULINA

Dwa lata temu jeszcze nie pokazywali się razem oficjalnie. Tutaj w pracy, w czasie programu „Jak oni śpiewają”

Ibisz_Krzysztof_Piosik_PaulinaWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>