www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Tak będzie wyglądał ślub Pauliny Sykut

W rodzinnych stronach Pauliny szykuje się wielka impreza!

O ślubie ślicznej pogodynki Polsatu, a ostatnio prowadzącej mówi się sporo. Teraz będzie się mówiło jeszcze więcej, bo Paulina zdradziła kilka szczegółów z planu  na ten ważny dzień. W rozmowie z magazynem Show znajdujemy takie oto detale:

Welonem rzucę, wiadomo, ale zapowiedziałam już wszystkim, że nie chcę tych wszystkich rubasznych zabaw z przekładaniem jajeczek przez nogawki spodni”
Ale ten fragment o jajeczkach to nie wszystko. Czytajcie dalej:  Kiedyś dorabiałam sobie, śpiewając na weselach. Naoglądałam się tych wszystkich zwyczajów i niektóre mnie trochę śmieszą. Na przykład właśnie pierwszy taniec. Szczególnie że niektóre młode pary tego nie znoszą i efekt jest straszny. My na pewno zatańczymy, ale nie przygotowujemy żadnego układu.

Naprawdę chcę, by mój ślub był skromny. Z najbliższą rodziną i przyjaciółmi. Kilka najbliższych osób z pracy, i tyle.

Na razie „aż” tyle, bo gwiazdy zazwyczaj w takich sytuacjach w życiu prywatnym są oszczędne w słowach. Ale nie zawsze musi być tak samo. Prawda?

paulina-sykut

paulina-sykut

sykut_paulina_partner

bonnie


Wpisz komentarz

  1. 5 sierpnia 2011 08:49

    Kasiula_PUŁAWY:

    Będę na ślubie Pauliny mam dobre znajomości.Moja chrzestna w moim wieku (11 lat) była jej przyjaciółką a co najważniejsze jej ślub odbędzie się w mojej parafii w Puławach.Paulinka ma brata a jej brat ma córę,oni mieszkają w moim bloku a więc Pati ma ciocię Paulinkę! 😉 Nie mogę się doczekać tego ślubu gdyż będą tam jeszcze inne gwiazdy :D:D:D:D

Podobne posty:

/* */?>