www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Tak aktorka poświęca się dla roli w serialu!

Anita Sokołowska od niedawna wciela się w rolę eleganckiej Zuzy w serialu „Przyjaciółki”. Aktorka trochę skarży się na to, że została obsadzona „nie po warunkach”.

 

Bohaterka, którą kreuje w polsatowskim serialu to zimna perfekcjonistka, która od rana do wieczora wygląda olśniewająco. Dlatego Anita Sokołowska przyznaje, że miała wiele trudności z „polubieniem” tej postaci.

– Na co dzień nie robię tak perfekcyjnego makijażu, nie maluję ust na czerwono ani nie chodzę w szpilkach. Prawdę mówiąc, konieczność ich zakładania do tej roli przyprawia mnie o niemały stres – wyznaje aktorka w rozmowie z pismem „Naj”.

By lepiej wypaść na małym ekranie, gwiazda kupiła sobie nawet wysokie obcasy. I jak sama przyznaje, nie były to dobrze ulokowane pieniądze:
– Gdy okazało się, że w „Przyjaciółkach” mam szpilki niemal w każdej scenie, pomyślałam: „W takim razie kupię sobie jedną, piękną parę tak dla treningu” Co za katorga! – opowiada aktorka. – Pierwszego dnia tak mnie wymęczyły, że drogę od stacji metra do domu pokonałam boso. Teraz już się przyzwyczaiłam, ale nadal nie jest to mój styl. Na co dzień lubię czuć się swobodnie i staram się też wytwarzać wokół siebie taką atmosferę.

To niewiarygodne, do jakich poświęceń skłonni są dziś aktorzy dla roli!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>