www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Tak Agustin Egurrola walczy o rodzinę!

Gdy trzy lata temu choreograf został ojcem, oszalał ze szczęścia! Nic dziwnego, że teraz Egurrola chce powiększyć rodzinkę. Ale co na to Nina?

Agustin Egurrola jest tak zapracowany, że nie ma zbyt wiele czasu dla rodziny. Jego żonę, Ninę, taki stan rzeczy doprowadza do wściekłości, ale do tej pory znosiła to dzielnie w milczeniu. Ale tancerz chce starać się o kolejne dzieci!

– Nieustannie rozmawiam na ten temat z Ninką. Niestety ona w dalszym ciągu zwleka z tą decyzją… – żali się Egurrola na łamach tygodnika „Świat i ludzie”. –  Widzę, że nie jest jeszcze gotowa na drugie dziecko.

Nic dziwnego, to Nina musiała zrezygnować z dobrze zapowiadającej się kariery, podczas gdy jej partner rozwijał skrzydła. Gdy fotoreporterzy nie raz przyłapali ją na spacerze z dzieckiem bez makijażu, nerwowo palącą papierosa, było jasne, że Nina nie znosi tego stanu zbyt dobrze. Dlatego teraz, gdy mała Carmen nieco podrosła, tancerka chciałaby wrócić do swojej wielkiej pasji i trochę nacieszyć się wolnością. A jednak sławny mąż nie dopuszcza do siebie takiego scenariusza.

–  Co jakiś czas będę powracał do tego tematu. Wierzę, że Nina w końcu zmieni zdanie… A jeżeli się uda – to na dwójce dzieci nie poprzestanę! – zapowiada tancerz. Tylko czy Nina jest zadowolona z takiego obrotu spraw?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>