www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Tajemnice i sekrety Kwaśniewskiej

Są rzeczy, o których Ola nie opowiada nawet swojej mamie! I to pomimo faktu, że rozumieją się ze sobą na tyle dobrze, by wspólnie prowadzić program.

W sekrecie trzymane są sprawy… damsko-męskie. „(…) uważam, że o sprawach intymnych z szacunku dla partnera nie należy ani opowiadać mamie, ani latać z tym po koleżankach – mówi Ola Kwaśniewska w magazynie Teleshow.

Kolejny temat tabu to sprawy „smutne”. „(…) unikam pewnych tematów, bo wiem, że mama się za bardzo przejmuje. (…) Czasem nie chcę dorzucać kłopotów mamie. I nie chcę, by się przejmowała tym, z czym ja mogę poradzić sobie sama”.

Prezydentówna tradycyjnie podchodzi do relacji rodzic-dziecko i nie popiera nadmiernego kumplowania się. Zapewne wpływ na to ma fakt, iż Aleksandra Kwaśniewska ukończyła psychologię.

„Jestem po psychologii i wiem, że relacje partnerskie nie funkcjonują w układzie rodzic-dziecko. To jest błąd wychowawczy. Rodzic to rodzic. I nie powinno się zacierać tej granicy. Musi być autorytet. Dziecko musi patrzeć na rodzica do góry.” – kwituje Ola.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>