www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Tajemnica obfitego biustu Kasi Figury

Dla nas to był szok!

I co tu się dziwić, że Katarzyna Figura głośno deklaruje niechęć do operacji plastycznych. Gwiazdy kładą się na stołach operacyjnych by dać się pociąć skalpelem i nafaszerować silikonem, jak świąteczna ryba farszem, albo ponaciągać skórę na twarzy, a  Kasia Figura na to wszystko mówi głośne NIE.

Ona już od dawien dawna ma swoją metodę na piękno i cudne, obfite kobiece kształty. W wywiadzie dla Gali, aktorka zdradziła sekret swojego obfitego biustu. Zanim przeczytacie wygodnie usiądźcie w fotelu.

Tak oto Figura wspomina okres dojrzewania.

Mama się martwiła, bo psychofizycznie normalnie się rozwijałam, ale tych oznak kobiecości brakowało. Nie chciałam być odszczepieńcem. Zaczęłam żarliwe modlić się do Boga i cały czas pojawiała się tam prośba o piersi

I w końcu je wymodliła, bo o tym, że biust Kasi Figury jest jednym z najsławniejszym biustów w Polsce od wielu wielu lat, wie już chyba każdy lub prawie każdy.

Tak więc, dziewczyny, jeśli nie jesteście zadowolone ze swoich kształtów, zamiast odkładać do świnki-skarbonki na operacje plastyczną zacznijcie się modlić. U Figury poskutkowało, może i wam pomoże. Widać nie bez przyczyny, stare polskie powiedzenie mówi „Jak trwoga to do Boga” …

Figura_Katarzyna

Figura_Katarzyna

Figura_Katarzyna

Figura_Katarzyna


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>