www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ta gwiazda nie ma szczęścia do facetów

I tak już od dziesięciu lat.

Kto ogląda M jak miłość, ten wie, że serialowa Marta Mostowiak (Dominika Ostałowska) ciągle nie może odnaleźć tego jedynego mężczyzny. Takiego na całe życie. Mówiąc wprost historia jej perypetii miłosnych przez całe dziesięć lat istnienia serialu mogłaby spokojnie stać się fabułą filmu lub nowego serialu. Tyle tego się nagromadziło.

Ale Marta nie poddaje się i ciągle szuka.  Choć wprawny obserwator rzec może, że prawdziwa miłość jest od wielu lat pod nosem Marty, ona na razie nie zdaje sobie z tego sprawy i właśnie planuje  ślub z narzeczonym Andrzejem, w tej roli przystojny Krystian Wieczorek. Powiedzmy, że wszystko jest na dobrej drodze.

Jednak ta serialowa sielanka miłosna Dominiki Ostałowskiej nie potrwa długo. W Super Expressie czytamy, że na jaw wyjdą kłamstwa Andrzeja. Jak zareaguje na nie Marta? Czy odwoła ślub czy znowu ulegnie tłumaczeniom swojego narzeczonego?

W końcu bohater Wieczorka, Andrzej już raz napomknął Marcie, że jest „cynicznym draniem i kawał z  niego sukinsyna”.Widziały gały co brały”…?

Jak sądzicie Marta wybaczy?

Ostałowska_Dominika

Wieczorek_Krystian


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>