www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ta gwiazda ma siwiznę!

Kiedyś była najseksowniejszą aktorką. Teraz jest wzorową matką Polką. A mimo to wygląda wspaniale!

Niełatwo być mamą bliźniaków! Zwłaszcza, gdy są to energiczni, rozbrykani chłopcy, tak jak synowie Joanny Brodzik. Choć chłopcy chodzą już do przedszkola, a ich mama pracuje jedynie podczas trzech wakacyjnych miesięcy, kiedy są kręcone odcinki sagi „Nad Rozlewiskiem„, potrafią nieźle dać w kość! Dlatego Joanna Brodzik opanowała do perfekcji gospodarowanie czasem:

– Kompletnie zmieniło się moje podejście do czasu, który kiedyś uważałam za zmarnowany, na przykład na stanie w kolejce. Dziś wykorzystuję go na załatwianie spraw przez telefon, potrafię nawet w ogonku do kasy udzielić krótkiego (błyskotliwego!) wywiadu.- chwali się gwiazda w rozmowie z magazynem „Twój Styl”.

Aktorka przyznaje, że odkąd jest mamą przestała przesiadywać przed lustrem. I bardzo dobrze na tym wyszła!
– Bankiety, oficjalne wyjścia, stały się dla mnie przykrym obowiązkiem. Zmieniły mi się też potrzeby i podejście do siebie. Już nie marzę o kolejnych butach, cieszę się, że blond fryzura maskuje siwe włosy i że dostałam od natury ciemną oprawę oczu, więc nie muszę się malować przed wyjściem po bułki.- zdradza Joanna Brodzik.

Aktorka ma dla siebie niewiele czasu. Ale jak widać, znajduje masę sprytnych sposobów na to, by każdego dnia wyglądać świetnie!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>