zegarki

Gwiazdy na prezentacji zegarków

Sporo gwiazd pojawiło się na prezentacji nowej kolekcji zegarków pewnej znanej marki.

Czytaj więcej…


Gwiazdy na prezentacji zegarków

Wczoraj w Warszawie odbyła się prezentacja najnowszych kolekcji zegarków Danish Design Watches. Przybyły na nią, oczywiście, nasze gwiazdy!

Czytaj więcej…

Otwarcie pierwszego w Polsce sklepu ToyWatch

W czwartek włoska marka luksusowych zegarków TOY WATCH otworzyła w Polsce swój pierwszy flagowy butik w Warszawie przy ulicy Mokotowskiej.

Czytaj więcej…

Rolex przyciąga gwiazdy

Edyta Herbuś, Małgorzata Socha, Aleksandra Kwaśniewska, Beata Sadowska, Beata Ścibakówna, Hubert Urbański i Robert Korzeniowski pojawili się na koktajlu połączonym z premierą nowych modeli zegarków ROLEX, zorganizowanym przez markę W.KRUK.

Czytaj więcej…

Gwiazdy podpisują… zegarki!

W sobotę 11 czerwca w Suszu, podczas zawodów triathlonowych, Piotr Adamczyk, Łukasz Grass, Tomasz Karolak oraz Bartłomiej Topa przepłyną 1,8 km, pokonają na rowerze 90 km, a na koniec przebiegną półmaraton (21,1 km). Z tej okazji Timex prezentuję limitowaną kolekcję zegarków z ich podpisami.

Czytaj więcej…

Krzysztof Hołowczyc jak James Bond

Ekstremalne wyzwania, niezwykłe przygody, najlepsze auta i te gadżety…. Wizerunek Jamesa Bonda to kwintesencja męskości. Do niej odwoływała się aranżacja sesji zdjęciowej realizowana na użytek najnowszej kampanii reklamowej Krzysztofa Hołowczyca i zegarków marki Atlantic.

Czytaj więcej…