zdrada

Marina zdradza małżeńskie tajemnice!

Marina była dziś gościem w "Dzień Dobry TVN". Przy okazji zdradziła małżeńską tajemnicę!

Czytaj więcej…


Stuhr się rozwodzi

Nie udalo się Maciejowi Stuhrowi uratować małżeństwa.

Czytaj więcej…

Zlot fanów serialu „Pierwsza miłość” bez Włodarczyk i Krawczyka

W weekend odbył się zlot fanów serialu "Pierwsza miłość". Na imprezie pojawiła się większość aktorów, jednak Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk nie wyrazili ochoty na spotkanie z wielbicielami tasiemca.

Czytaj więcej…

O swojej byłej mówi „pani”!

Czym różni się prawdziwy mężczyzna od chłopaka? Dojrzały facet potrafi rozstać się z klasą ze swoją partnerką. Bartkowi Głogowskiemu tej klasy zabrakło...

Czytaj więcej…

Agnieszka Włodarczyk: „Dosyć tych plotek!”

Aktorka, która uwikłała się w romans z Mikołajem Krawczykiem jest już bardzo zmęczona plotkami i obelgami, które w internecie krążą wokół jej osoby. Dlatego postanowiła wyznać "całą prawdę" o swoim związku z kolegą z planu...

Czytaj więcej…

Włodarczyk przez kilka miesięcy zdradzała partnera!

Już podczas związku z Sićko romansowała z Mikołajem Krawczykiem. Aktorka twierdzi, że nowy związek zaczęła po zakończenie poprzedniego, jednak jej znajomi twierdzą, że to nieprawda.

Czytaj więcej…

Włodarczyk i Krawczyk mieszkają razem!

Agnieszka odbiła mężczyznę swojej koleżance. Aneta i Mikołaj uchodzili za zgraną parę zarówno w serialu jak i w prawdziwym życiu. Nie tak dawno urodziły się im bliźniaki. Mikołaj postanowił jednak zakończyć ten związek i natychmiast rozpocząć następny. Jego wybranką została koleżanka z planu, Agnieszka Włodarczyk.

Czytaj więcej…

Olga Frycz nadal spotyka się z Borcuchem!

Starszy od niej aktor nie wziął jeszcze rozwodu z Iloną Ostrowską.  Historia tego trójkąta miłosnego była jednym z najpopularniejszych tematów ostatniego roku.

Czytaj więcej…

Tomasz Lis cieszy się, że Kinga ma nowego chłopaka!

Ponoć nie mógł znieść ciągłych docinków byłej żony. Czyżby zdziwiło go to, że osoba, którą zdradził może mieć do niego żal?

Czytaj więcej…

Szapołowska wybacza zdrady!

Grażyna Szapołowska: "Od dawna wybaczam zdradę"

Czytaj więcej…

NERGAL zdradził Dodę z mężatką?

Wy też znacie to powiedzenie? Pielić czyjąś grządkę...

Czytaj więcej…

OSTROWSKA nie chce dać mężowi rozwodu

Reżyser Jacek Borcuch nie kryje swojego związku z inną kobietą. Mimo to jego żona, aktorka, popularna Lucy z serialu Rancho, Ilona Ostrowska nie chce się rozwodzić.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 6123456