zakupy

Małgorzata Rozenek świętowała „Black Friday” na Gocławiu

W piątek Małgorzata Rozenek-Majdan zrobiła przedświateczne zakupy w Pasażu Tesco na Gocławiu.

Czytaj więcej…


Agnieszka Woźniak-Starak: coraz rzadziej zdarzają mi się nietrafione zakupy

Gwiazda stara się panować nad swoim zamiłowaniem do kupowania. Twierdzi, że coraz rzadziej dokonuje impulsywnych zakupów, dzięki czemu w szafie ma mniej nietrafionych nabytków. Dziennikarka nie ukrywa też, że niektóre ubrania darzy wyjątkowym sentymentem i nie pozbywa się ich, nawet jeśli nie ma pomysłu, jak je nosić.

Czytaj więcej…

W modzie coraz popularniejszy jest trend slow fashion

Idea slow fashion to zachęta do uporządkowania swojej garderoby i sprzeciw wobec impulsywnych, nieprzemyślanych zakupów. Bezrefleksyjne kupowanie ubrań w pośpiechu prowadzi jedynie do zagracenia szafy, a w konsekwencji jej właścicielka i tak nie ma co na siebie założyć. Jeśli jakaś rzecz przez dwa lata leży na półce nieużywana, to trzeba ją po prostu oddać komuś innemu – radzi projektantka Dorota Goldpoint.

Czytaj więcej…

Piotr Kraśko: wizja stania w sklepie i czekania na żonę jest dla mnie przerażająca

Dziennikarz docenia, że w sklepach odzieżowych są krzesła i fotele. Dzięki temu może czytać gazetę w czasie, gdy żona wybiera dla siebie ubrania. Dziennikarz twierdzi, że przeraża go konieczność bezczynnego stania w sklepie i oczekiwania na robiącą zakupy żonę.

Czytaj więcej…

Agnieszka Radwańska z chłopakiem na zakupach

Agnieszka Radwańska, najbardziej utalentowana polska tenisistka, słynie z zamiłowania do sportu i… zakupów.

Czytaj więcej…

Natalia Siwiec: Już nie szaleję na zakupach

Raz na dwa miesiące Natalia Siwiec robi porządki w szafie. Niechciane ubrania oddaje siostrze, mamie lub koleżankom. Twierdzi jednak, że nieprzemyślane zakupy zdarzają się jej coraz rzadziej. Obecnie nie kupuje już wszystkiego, co spodoba jej się w sklepie woli kupić mniej ubrań, ale lepszej jakości.

Czytaj więcej…

Anna Kalczyńska: Nie mam siły ani czasu, żeby chodzić po sklepach

W kwestii kształtowania wizerunku Anna Kalczyńska zdaje się na pomoc stylistki. Twierdzi, że sama nie ma czasu ani ochoty na odzieżowe zakupy przed oficjalnymi imprezami. Zapewnia też, że w przeciwieństwie do wielu innych gwiazd show-biznesu nie jest fanatyczną miłośniczką butów.

Czytaj więcej…

Aneta Zając przyłapana na zakupach!

Anetę Zając rzadko można przyłapać na zakupach, gdyż większość czasu musi dzielić między planem serialu, próbami i spektaklami w teatrach oraz wychowywaniem synów.

Czytaj więcej…

Weronika Rosati: „Zakupy? Tylko nie w Polsce!”

Gwiazda narzeka, że w kraju nie może beztrosko poszperać po sklepach!

Czytaj więcej…

Gwiazdy ubierają się w sieciówkach

Gwiazdy lubią robić zakupy zarówno w luksusowych butikach, jak i popularnych sieciówkach.

Czytaj więcej…

VIP-y robią VIP zakupy!

Przyłapaliśmy gwiazdy na iście gwiazdorskich zakupach!

Czytaj więcej…

Znani styliści w Plac Unii City Shopping

W miniony weekend w Placu Unii City Shopping znani styliści Joanna Horodyńska, Karolina Malinowska, Piotr Sałata i Zosia Ślotała pomagali klientom w wiosennych zakupach w ramach akcji „We love spring, we love fashion”.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 1212345678910...Ostatnia »