z

Co się działo w 8 odcinku „Tanieca z gwiazdami”? Zobacz galerię


Krzysztof Ibisz z nową dziewczyną?

Krzysztof Ibisz jak dotą nie natrafił na tą jedyną.

Czytaj więcej…

Magdalena Waligórska z tajemniczym nieznajomym…

Magdalena Waligórska, znana z serialu "Ranczo" i ostatnio z "Na dobre i na złe" pojawiła się tydzień temu na premierze filmu "Obława" w towarzystwie przystojnego chłopaka... Michał Wanio jest również aktorem, ale jeszcze studiującym i do tego znacznie młodszym od Magdy. Para doskonale czuje się w swoim towarzystwie. Od jakiegoś czasu spotykają sie na próbach do nowego spektaklu pt. "Raj", którego premiera odbędzie się pod koniec listopada w Teatrze Rampa. Będziemy mieli wtedy okazję zobaczyć jak para sobie poradziła na deskach teatru, a może i w życiu prywatnym... [nggallery id=707 template=carousel images=3]

Czytaj więcej…

Gwiazdy gotują w Świnoujściu

W sobotę przedpołudniem, podczas Karuzeli Cooltury w Świnoujściu, odbyło się śniadanie oraz gotowanie z gwiazdami. W konkursie kulinarnym udział wzięli: Tomasz Jacyków, Katarzyna Kwiatkowska, Aleksandra Kwaśniewska, Hanna Bakuła, Ewa Kasprzyk, Klaudia Carlos, Tomasz Zubilewicz i Agata Młynarska.

Czytaj więcej…

Kasia Skrzynecka pochwaliła się córeczką!

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki po raz pierwszy publicznie pokazali swoją 7-miesięczną córeczkę Alikię Ilię. Rodzina była gościem Festiwalu Teraz ONE.

Czytaj więcej…

Marysia Sadowska na Festiwalu w Gdyni

Paulla na majówce z synkiem! [fotoreportaż]

Na Majówkę Paulla wybrała się ze swoim synkiem Adasiem i przyjaciółka na Podlasie do Lipowego mostu. Chciała odpocząć od zgiełku Warszawy i oddać ten czas tylko dziecku.

Czytaj więcej…

Sablewska pokazała się z partnerem!

Maja Sablewska ze swoim partnerem Wojciechem Mazolewskim pojawili się w czwartek na imprezie Toni&Guy. Para wyglądała na zakochaną i szczęśliwą!

Czytaj więcej…

Gwiazdy z dziećmi na imprezie teleTOON+

Anna Samusionek, Aleksandra Nieśpielak, Viola Kołakowska, Karolina Malinowska i wiele innych mam brało udział w zabawie dla rodziców z dziećmi, zorganizowanej 3 grudnia w Reducie Banku Polskiego przez stację teleTOON+.

Czytaj więcej…

Gwiazdy z dziećmi na premierze spektaklu Aladyn JR

Wczoraj w Teatrze Roma odbyła się premiera sztuki pt. Aladyn Junior. Spektakl obejrzało wiele znanych osób, w tym rodziców z dziećmi.

Czytaj więcej…

Gąsowski i Śleszyńska pochwalili się synem!

Jakub Gąsowski, syn Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej towarzyszył wczoraj rodzicom aż na dwóch imprezach!

Czytaj więcej…