wręczenie nagród

MocArty 2013 rozdane!

3 marca uroczysta gala, podczas której po raz czwarty wręczone zostały nagrody RMF Classic MocArty 2012.

Czytaj więcej…


Gwiazdy na rozdaniu Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich 2013

Nagrody Stowarzyszenia Filmowców Polskich przyznawane są co roku osobom, których wieloletnia praca w wyjątkowy sposób przyczyniła się do rozwoju polskiej kinematografii i na trwałe zapisała w historii filmu.

Czytaj więcej…

Złote Kaczki 2012 rozdane – zobacz kto otrzymał statuetkę!

W poniedziałek w Łazienkach Królewskich wręczone zostały nagrody przyznawane przez czytelników magazynu Film"Złote Kaczki 2012". Nagrodę dla najlepszej produkcji odebrał Leszek Dawid za swój film "Jesteś Bogiem". Najlepszym polskim aktorem roku został Marcin Kowalczyk, odtwórca głównej roli w "Jesteś Bogiem".

Statuetkę w kategorii najlepszy scenariusz otrzymał Maciej Pisuk za film "Jesteś Bogiem".
W kategorii najlepsza polska aktorka triumfowała Agata Kulesza, doceniona za rolę w "Róży" Wojciecha Smarzowskiego.
Statuetką w kategorii najlepsze zdjęcia otrzymała Jolanta Dylewska, autorka zdjęć do filmu "W ciemności".
Najlepszym filmem sensasyjnym po 1945 roku czytellnicy wybrali "Psy" Władysława Pasikowskiego, a za najlepszego aktora w filmie sensacyjnym - Bogusław Linda, który zagrał w "Psach" główną rolę.
Złotą Kaczkę dla najlepszej aktorki w filmie sensacyjnym odebrała Kamila Baar.
Nagrody specjalne z okazji 55-lecia Złotych Kaczek przyznano aktorce Danucie Szaflarskiej i reżyserowi Andrzejowi Wajdzie - za całokształt twórczości.
Uroczystość poprowadzili prezenterka telewizyjna Grażyna Torbicka i redaktor naczelny "Filmu" Tomasz Raczek. [nggallery id=831 template=carousel images=150]

Czytaj więcej…

„Złoty Nos 2012” miesięcznika PANI

W hotelu Le Regina w poniedziałek odbyła się uroczystość wręczenia nagród w plebiscycie organizowanym przez wydawnictwo Bauer "Złoty Nos 2012" miesięcznika PANI. Przez cały rok 2012 na łamach miesięcznika „PANI” prezentowane były wyjątkowe zapachy, a Czytelniczki oraz Jury w składzie: Małgorzata Domagalik – redaktor naczelna miesięcznika PANI, Dorota Kolak, Edyta Olszówka, Michał Bajor, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Namysł – Vice Prezes Wydawnictwa Bauer, wyłonili najpiękniejsze zapachy 2012 roku w 10 kategoriach. [nggallery id=806 template=carousel images=150]

Czytaj więcej…

Gala wręczenia nagród radiowej Jedynki i Teatru PR

15 września w Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. A. Osieckiej już po raz trzeci wręczone zostały Don Kichot i Arete. Nagrody te przyznaje Teatr Polskiego Radia za debiut aktorski i reżyserski na antenie radiowej Jedynki.

Czytaj więcej…

Goście Gali Esencja Natury 2011

W warszawskiej restauracji Belvedere już po raz trzeci zostały wręczone nagrody Herbapolu Esencja Natury 2011 dla osób, które w swoim życiu inspirują się naturą.

Czytaj więcej…