wpadki

Agnieszka Kaczorowska: czasem przed wyjściem na imprezę martwię się, czy nie złamie mi się obcas lub nie zacznie padać deszcz

Przed ważnymi wyjściami Agnieszce Kaczorowskiej zdarza się martwić, czy jej stylizacja przetrwa warunki pogodowe. Najczęstszą przyczyną zmartwień jest deszcz, który może zniszczyć starannie ułożoną fryzurę. Przed Wielką Galą Gwiazd Plejady tancerka bez konkretnego powodu obawiała się, że złamie obcas.

Czytaj więcej…


Rodzina śmieje się z Antka Królikowskiego!

Śmiech jest według aktora najlepszym sposobem na krytykanctwo!

Czytaj więcej…

Gwiazdy nabite w butelkę!

Oszustwa, kłamstwa i szwindle dotykają nie tylko zwykłych śmiertelników. Narażone są na nie także osoby publiczne, dobrze wszystkim znane z ekranów telewizorów. Czasem dotykają ich oszustwa na duże kwoty, w innych przypadkach są najzwyczajniej w świecie w zabawny sposób „wkręcani”.

Czytaj więcej…

Wpadki Moro-Figurskiej: winna choroba i… mąż!

Po tym jak telewidzowie w akcie protestu założyli na Facebooku grupę o wiele mówiącej nazwie: "Odeta Moro-Figurska Won Ze Studia Olimpijskiego", prezenterka została odsunięta od prowadzenia relacji na żywo. Postanowiła jednak wyjaśnić swoje pomyłki.

Czytaj więcej…

Kontrowersje wokół Dody! – wideo

Prawdziwa afera w sprawie Dody! Czy Doda bije ludzi?? Zobaczcie sami!

Czytaj więcej…

Same katastrofy! – wideo

Co innego widzę, co innego słyszę. Telewizyjna norma?

Czytaj więcej…

Nosi majtki wyszczuplające!

Karolina Malinowska w programie "Gwiazdy na dywaniku" ocenia styl celebrytów naśmiewając się czasem troszkę z niedoskonałości czyjejś figury. Tymczasem modelka przyznała ostatnio, że swoją sylwetkę zawdzięcza... modelującej bieliźnie!

Czytaj więcej…

Pomeczowe pocieszenie – wideo

Wczoraj byliśmy o sekundę od historycznego zwycięstwa nad Niemcami!

Czytaj więcej…

Mazur zatańczył bociana

Teoretycznie mogłoby być na odwrót, ale młodemu aktorowi z serialu "Na Wspólnej" udała się ta trudna sztuka.

Czytaj więcej…

Ręce, które pierdzą!

To mógł być przebój pierwszego odcinka show "Mam Talent!".

Czytaj więcej…

Przebierał się za… dziewczynkę!

Cezary Pazura dziś jest nie tylko aktorem, ale też reżyserem. Swoją przygodę z aktorstwem zaczął bardzo wcześnie, jednak nie były to role, z których dziś gwiazdor jest dumny...

Czytaj więcej…

PSL daje czadu! – wideo

Polityka niespecjalnie nas kręci, bo mało w niej "top stars'ów", ale teraz jesteśmy świadkami narodzin gwiazdy! Niejednej! Jak dla nas - absolutny hicior ostatnich dni!

Czytaj więcej…

Strona 1 z 1012345678910