wokalistki

DJ Adamus nagrywa kolejną płytę

Cztery miesiące po premierze swojej jubileuszowej płyty DJ Adamus nie zwalnia tempa i już zapowiada kolejny album – dyskotekowe przeboje sprzed lat w zupełnie nowej odsłonie.

Czytaj więcej…


Ewa Farna i Candy Girl w Wojnie Gwiazd

Ewa Farna i Candy Girl to kolejne gwiazd, które wzięły udział w programie „Wojna gwiazd”, który można oglądać na kanale VIVA Polska.

Czytaj więcej…

Ewa Farna i Candy Girl jako… sprzedawczynie warzyw!

Ewa Farna i Candy Girl jako... sprzedawczynie warzyw!

Czytaj więcej…

Gwiazdy Festiwalu Opole 2013

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej to największa impreza muzyczna, która w tym roku obchodzi jubileusz 50-lecia.Na dzisiejszej konferencji prasowej zapowiadały ją Gwiazdy Jubileuszowego Festiwalu, m.in. Maryla Rodowicz i Halina Mlynkova.

Czytaj więcej…

DODA do DDTVN

Dorota DODA Rabczewska do DDTVN... nie, nie przechodzi, tylko spieszy się wyjątkowo do tego programu.

Czytaj więcej…

Ania Rusowicz: stare ciuchy lepsze od nowych!

Wokalistka jest znaną i wielokrotnie nagradzaną wielbicielką klimatów muzycznych z lat 60. i 70. Okazuje się jednak, że nie tylko muzyka z tamtych lat jest bardziej wytrzymała niż ta lansowana dzisiaj.

Czytaj więcej…

Znamy prowadzących „The Voice of Poland. Najlepszy głos”

Marika i Tomasz Kammel poprowadzą 2. edycję „The Voice of Poland. Najlepszy głos” na antenie TVP2. Maciej Musiał, znany z roli Tomka Boskiego w serialu „rodzinka.pl” wcieli się w rolę współprowadzącego program i V-reportera.

Czytaj więcej…

Agata Nizińska: Poproszę o więcej snu

2012 rok był dla niej bardzo intensywny zawodowo, ale zapowiada się, że w przyszłym będzie miała jeszcze więcej pracy! Czeka ją dużo wyzwań aktorskich na planie serialu "Wszystko przed nami", zagra w horrorze i zamierza rozwijać się jako wokalistka.

Czytaj więcej…

Premiera teledysku Honoraty „Honey” Skarbek – LALALOVE! – wideo

Mamy dla Was długo oczekiwany teledysk Honoraty „Honey” SkarbekLalalove !

Czytaj więcej…

Fani dla Anny Marii Jopek na urodziny – wideo

Z okazji 42. urodzin artystki fani przygotowali dla niej wyjątkowy okolicznościowy klip. Takiego wyróżnienia nie doczekała się jeszcze żadna polska gwiazda!

Czytaj więcej…

Ewa Farna rozdaje iPady!

Ambasadorka MTV Mobile, Ewa Farna, opanowała sklepy T-Mobile  i liczne punkty GSM w całej Polsce, a wraz z jej pojawieniem się rozpoczęła się zacięta walka o iPADy mini.

Czytaj więcej…

Amerykanie chwalą nowy teledysk Natalii Lesz! – wideo

Właśnie odbyła się premiera najnowszego teledysku Natalii LeszBeat of my heart”! Singiel pochodzi ze złotej płyty artystki “That Girl

Czytaj więcej…

Strona 1 z 41234