teatr

Katarzyna Glinka: muszę się bardzo dobrze przygotować fizycznie do nowej roli w teatrze

Aktorka za kilka tygodni zacznie przygotowania do premiery w Teatrze Kwadrat. Zagra w sztuce „Czego nie widać”, słynnej komedii opowiadającej o kulisach pracy w teatrze. Twierdzi, że nowej roli musi się bardzo dobrze przygotować fizycznie.

Czytaj więcej…


Aleksandra Woźniak: Dzieci są dziś wymagające

Aktorka stara się przekazać córkom miłość do teatru. Uważa jednak, że jest to trudne zadanie ze względu na silną konkurencję ze strony filmu i internetu. Jej zdaniem dzieci przyzwyczajone są obecnie do efektów specjalnych, których nie ma w teatrze, nie rozumieją też symboliki ukrytej w wielu sztukach teatralnych. Gdy tylko może, gwiazda zabiera jednak córki na spektakle.

Czytaj więcej…

Laura Łącz: nie podobam się sobie ani na zdjęciach, ani na szklanym ekranie. Najlepiej prezentuję się na żywo

Jestem niefotogeniczna i bardzo niekorzystnie wychodzę na zdjęciach – twierdzi Laura Łącz. Aktorka podkreśla, że nigdy nie próbowała swoich sił w fotomodelingu, bo jest to wykreowany świat i ona nie potrafiłaby się w nim odnaleźć. Dotychczas artystce podobała się tylko jedna sesja fotograficzna, w której wzięła udział. 

Czytaj więcej…

Czy Anna Przybylska sprawdzi się w teatrze?

Nie skończyła żadnej szkoły aktorskiej, a jednak wciąż jest rozchwytywaną aktorką, która gra u boku najlepszych. Czy Ania Przybylska zaprezentuje swój talent przed teatralną publicznością?

Czytaj więcej…

Edyta Herbuś i Mariusz Treliński: ocalili tę miłość?

Niby się rozstali, a jednak wciąż są widywani razem. O co w tym wszystkim naprawdę chodzi?

Czytaj więcej…

Węgorzewska wraca z „Divą”

Alicja Węgorzewska chce wrócić na deski teatru. Wkrótce ruszy reaktywacja spektaklu muzycznego "Diva", w którym występuje.

Czytaj więcej…

Próba spektaklu „Trójka do potęgi”

Wczoraj w Teatrze Syrena odbyła się próba dla mediów spektaklu "Trójka do potęgi".

Czytaj więcej…

Borys Szyc już się zakochał?

Po głośnym rozstaniu  Kaja Śródka wyjechała na egzotyczne wakacje, a Borys Szyc... znalazł nową miłość!

Czytaj więcej…

Pieczyński jest despotą?

Znany aktor postanowił zostać reżyserem. Nie najlepiej mu jednak wychodzi zarządzie pracą innych. Często nie potrafił się dogadać z aktorami. Dlatego jego spektakl „Lekcja angielskiego” został odwołany. Jak Pieczyński tłumaczy tę decyzję?

Czytaj więcej…

Maria Seweryn rzuci teatr?

Nowy rok nie zaczął się dla niej szczęśliwie... W dodatku ze swoimi problemami jest sama!

Czytaj więcej…

Żebrowski obraża konkurencję!

Aktor krytykuje dyrektorów państwowych teatrów. Zarzuca im, że nie płacą za swoje błędy. Pensja, jaką dostają za działalność nie jest zależna od wyników pracy tak bardzo, jak w teatrach prywatnych.

Czytaj więcej…

Kożuchowska nie zasiądzie w jury „X Factor”

To nie ona wystąpi w jednym z najpopularniejszych programów TVN. Małgosia wybrała pracę w teatrze. Terminy nagrań kolidują z jej występami. Zdaje sobie sprawę, że dla aktora to teatr powinien być najważniejszy.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 1012345678910