teatr

Katarzyna Glinka: muszę się bardzo dobrze przygotować fizycznie do nowej roli w teatrze

Aktorka za kilka tygodni zacznie przygotowania do premiery w Teatrze Kwadrat. Zagra w sztuce „Czego nie widać”, słynnej komedii opowiadającej o kulisach pracy w teatrze. Twierdzi, że nowej roli musi się bardzo dobrze przygotować fizycznie.

Czytaj więcej…


Aleksandra Woźniak: Dzieci są dziś wymagające

Aktorka stara się przekazać córkom miłość do teatru. Uważa jednak, że jest to trudne zadanie ze względu na silną konkurencję ze strony filmu i internetu. Jej zdaniem dzieci przyzwyczajone są obecnie do efektów specjalnych, których nie ma w teatrze, nie rozumieją też symboliki ukrytej w wielu sztukach teatralnych. Gdy tylko może, gwiazda zabiera jednak córki na spektakle.

Czytaj więcej…

Laura Łącz: nie podobam się sobie ani na zdjęciach, ani na szklanym ekranie. Najlepiej prezentuję się na żywo

Jestem niefotogeniczna i bardzo niekorzystnie wychodzę na zdjęciach – twierdzi Laura Łącz. Aktorka podkreśla, że nigdy nie próbowała swoich sił w fotomodelingu, bo jest to wykreowany świat i ona nie potrafiłaby się w nim odnaleźć. Dotychczas artystce podobała się tylko jedna sesja fotograficzna, w której wzięła udział. 

Czytaj więcej…

Czy Anna Przybylska sprawdzi się w teatrze?

Nie skończyła żadnej szkoły aktorskiej, a jednak wciąż jest rozchwytywaną aktorką, która gra u boku najlepszych. Czy Ania Przybylska zaprezentuje swój talent przed teatralną publicznością?

Czytaj więcej…

Edyta Herbuś i Mariusz Treliński: ocalili tę miłość?

Niby się rozstali, a jednak wciąż są widywani razem. O co w tym wszystkim naprawdę chodzi?

Czytaj więcej…

Węgorzewska wraca z „Divą”

Alicja Węgorzewska chce wrócić na deski teatru. Wkrótce ruszy reaktywacja spektaklu muzycznego "Diva", w którym występuje.

Czytaj więcej…

Próba spektaklu „Trójka do potęgi”

Wczoraj w Teatrze Syrena odbyła się próba dla mediów spektaklu "Trójka do potęgi".

Czytaj więcej…

Borys Szyc już się zakochał?

Po głośnym rozstaniu  Kaja Śródka wyjechała na egzotyczne wakacje, a Borys Szyc... znalazł nową miłość!

Czytaj więcej…

Pieczyński jest despotą?

Znany aktor postanowił zostać reżyserem. Nie najlepiej mu jednak wychodzi zarządzie pracą innych. Często nie potrafił się dogadać z aktorami. Dlatego jego spektakl „Lekcja angielskiego” został odwołany.