Teatr Ateneum

Paulina Gałązka w 4 wielkich produkcjach

Paulina Gałązka już nieraz dowiodła, że urokliwość często idzie w parze z wielkim talentem. Aktorka znana z  "Pierwszej miłości", ciężko pracuje, aby pozbyć się etykietki gwiazdy serialowej. Już 8 marca, polskie kina zawojuje skierowana specjalnie dla kobiet produkcja "Kobieta Sukcesu", gdzie wystąpi u boku Agnieszki Więdłochy, Mikołaja Roznerskiego, Bartosza Gelnera, Julii Wieniawy, Tomasza Karolaka, Małgorzaty Foremniak i  Ireneusz Czopa. O czym będzie „Kobieta sukcesu”? - to lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne.Film opowiada historię Mańki (Agnieszka Więdłocha), szefowej firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania zastaję Lilkę- młodszą, chaotyczną siostrę ,  która jest przeciwieństwem perfekcyjnej Mańki. Za sprawą niefortunnych przypadków, w jej życie wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie zdaje się przyciągać.  Tytułowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać, skupiając się na walce o przetrwanie firmy. Dziś odbyła się premiera teledysku komedii. „Zaufaj” to nowa piosenka zespołu Afromental, która powstała specjalnie do tego filmu. https://www.youtube.com/watch?v=4SQeYoGcdKM&feature=youtu.be Gałązkę na co dzień można ujrzeć w teatrze "Ateneum". Wielkim sukcesem okazał się serial "Skazane", gdzie powierzono jej główną rolę. Warto przypomnieć, że gwiazda miała również zaszczyt zagrać w "Powidokach", ostatnim filmie mistrza polskiej kinematografii Andrzeja Wajdy. Ponadto w nowym serialem historycznym ATM-u- "Drogi Wolności" ma jedną z głównych ról. Jest to historia trzech sióstr, które wspólnie zakładają pierwsza, kobiecą gazetę, a mamy rok 1914 w Krakowie. Wystąpiła w rozmaitych polskich produkcjach m.in. "Komisarzu Aleksie", "Bodo", "Niania w wielkim mieście", a nawet w klipie muzycznym zespołu Element - "A jeśli nie dziś". Młoda aktorka nie próżnuje, bo już wiosną odbędzie się przedstawienie premierowe serialu "Druga szansa", gdzie zagra m.in. u boku Małgosi Kożuchowskiej. Paulinę zobaczymy w ośmiu odcinkach. Jesienią swoją premierę będzie miał film „Juliusz” z Wojtkiem Mecwaldowskim i Janem Peszko.  

Czytaj więcej…


Paulina Gałązka pomaga…

Wiele gwiazd pomaga fundacjom, które zajmują się chorymi dziećmi, zwierzętami czy prześladowanymi kobietami.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na premierze spektaklu „Róbmy swoje”

W sobotę 2 kwietnia w Teatrze Ateneum odbyła sie premiera spektaklu pt. Róbmy swoje na podstawie utworów Andrzeja Młynarskiego.

Czytaj więcej…

Ateneum dla Krzysztofa Globisza – koncert charytatywny

Wczoraj w Teatrze Ateneum odbył się wyjątkowy koncert i aukcja charytatywna, z których całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację Krzysztofa Globisza.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na premierze spektaklu „Tramwaj zwany pożądaniem”

27 lutego w Teatrze Ateneum odbyła się uroczysta premiera spektaklu "Tramwaj zwany pożądaniem" w reżyserii Bogusława Lindy.

Czytaj więcej…

Próba spektaklu „Tramwaj zwany pożądaniem”

21 lutego w Teatrze Ateneum odbyła się próba spektaklu pt. "Tramwaj zwany pożądaniem" w reżyserii Bogusława Lindy.

Czytaj więcej…

Trybała i Tyniec w „Pocałunku”

W poniedziałek odbyła się próba dla mediów najnowszej premiery Teatru Ateneum - "Pocałunek" autorstwa holenderskiego dramatopisarza Gera Thijsa.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na premierze „Ja, Feuerbach”

W Teatrze Ateneum w sobotni wieczór odbyła się premiera spektaklu pt. Ja, Feuerbach w reżyserii Piotra Fronczewskiego.

Czytaj więcej…