Szpilki na Giewoncie

Magdalena Schejbal – salonowa bywalczyni!

Magdalena Schejbal po tym, jak rozstała się z serialem "Szpilki na Giewoncie", rozstała się też z pracą. Teraz usilnie szuka nowej.

Czytaj więcej…


Magda Schejbal: „Zaciskałam nogi i szłam do pracy”

Aktorka przerywa milczenie! W szokującym wywiadzie opowiada o swoich kulisach odejścia z serialu "Szpilki na Giewoncie"!

Czytaj więcej…

Z Polsatu znikną dwa seriale?

Najprawdopodobniej już jesienią 2012 Polsat usunie ze swojej ramówki dwa seriale. Zniknie "Hotel 52" oraz "Szpilki na Giewoncie". Widzowie są zdziwieni; jeszcze bardziej aktorzy, którzy zostaną na bruku.

Czytaj więcej…

Czartoryska na rockowo!

Na piątkowej konferencji serialu "Szpilki na Giewoncie" Anna Czartoryska pojawiła się w kreacji rockowej. Jak Ci się podoba?

Czytaj więcej…

Konferencja twórców serialu „Szpilki na Giewoncie”

Na wiosnę obejrzymy czwartą serię serialu "Szpilki na Giewoncie". Wiadomo już, że nie zagra w niej Magdalena Schejbal.

Czytaj więcej…

Schejbal nie pojawi się w „Szpilkach na Giewoncie”?

Na szczęście zabraknie jej tylko w części odcinków. Nowa seria rozpocznie się już bez niej. Aktorka spędza dużo czasu z dzieckiem i nie ma czasu na pracę.

Czytaj więcej…

„Szpilki na Giewoncie” bez Magdy Schejbal?

Producenci zastanawiają się, czy czasowo nie zawiesić jej wątku. Aktorka jest obecnie w drugiej ciąży i trochę utrudnia to pracę na planie. Jej humory przeszkadzają innym równie mocno, co stałe próby ukrycia jej brzuszka.

Czytaj więcej…

Nadchodzi nowa gwiazda!

Nawet nie nadchodzi, tylko nadciąga z siłą huraganu! Wyjątkowo błyszczy ostatnio i to na ekranach, a nie na salonach!

Czytaj więcej…

Gwiazdy Polsatu – mega galeria zdjęć!

Zgodnie z obietnicą prezentujemy Wam drugą część mega fotogalerii Gwiazd Polsatu z uroczystej prezentacji jesiennej ramówki tej stacji.

Czytaj więcej…

Gwiazdy jesiennej ramówki Polsatu!

Jesienią w Polsacie aż jasno będzie od gwiazd. Tak, jak było na oficjalnej prezentacji jesienno-zimowej ramówki tej stacji.

Czytaj więcej…

Maciąg z Schejbal na Szpilkach „na noże”!

Już jesienią na antenie Polsatu trzeci sezon serialu "Szpilki na Giewoncie" o przygodach pewnej ambitnej i niepokornej warszawianki Ewy Drawskiej (w tej roli Magdalena Schejbal) w Zakopanem.

Czytaj więcej…

Mąż aktorki cudem uniknął zamachu w Oslo!

Znana z seriali "Szpilki na Giewoncie" i "Życie nad rozlewiskiem" Sylwia Arnesen (nazwisko panieńskie- Juszczak) do dziś nie może wyjść z szoku. Jej mąż mógł zginąć w zamachu w Oslo!

Czytaj więcej…

Strona 1 z 212