Świnoujście

Gwiazdy na Karuzeli Cooltury 2013

Zakończyła się trwająca przez cały weekend w Świnoujściu 5. edycja Karuzeli Cooltury.

Czytaj więcej…


Ruszyła Kazureza Cooltury 2013

W piątek do Świnoujścia zjechało wielu przedstawicieli ze świata kultury, nauki i polityki

Czytaj więcej…

Paweł Małaszyński na Karuzeli Cooltury 2012

Jedną z atrakcji sobotniej Karuzeli Cooltury w Świnoujściu był spektakl „Berek czyli upiór w moherze” z Ewą Kasprzyk i Pawłem Małaszyńskim w rolach głównych.

Czytaj więcej…

Dominika Kulczyk-Lubomirska z rodziną na Karuzeli

Gościem trwającej w weekend Karuzeli Cooltury, była m.in. Dominika Kulczyk-Lubomirska, córka najbogatszego Polaka, Jana Kulczyka. Przyjechała do do Świnoujścia z mężem księciem Janem Lubomirskim-Lanckorońskim i dziećmi.

Czytaj więcej…

Gwiazdy gotują w Świnoujściu

W sobotę przedpołudniem, podczas Karuzeli Cooltury w Świnoujściu, odbyło się śniadanie oraz gotowanie z gwiazdami. W konkursie kulinarnym udział wzięli: Tomasz Jacyków, Katarzyna Kwiatkowska, Aleksandra Kwaśniewska, Hanna Bakuła, Ewa Kasprzyk, Klaudia Carlos, Tomasz Zubilewicz i Agata Młynarska.

Czytaj więcej…

Gwiazdy przy konfesjonale

W piątek w wielkim namiocie przy świnoujskiej Promenadzie wjechały konfesjonały, przy których zasiedli m.in. Janusz Gajos, Aleksandra Kwaśniewska, Dorota Zawadzka, Artur Barciś i Danuta Wałęsa. Impreza ta była jednym  z najbardziej oczekiwanych wydarzeń Karuzeli Cooltury 2012.

Czytaj więcej…

Ruszyła Karuzela Cooltury 2012

W Świnoujściu rozpoczęła się 4. edycja Karuzeli Cooltury, której w tym roku przyświeca hasło "Dusza i ciało". Na liście gości znajduje się ponad 80 osobowości ze świata biznesu, polityki, sztuki, sportu.

Czytaj więcej…

Micha? Milowicz ju? nie jest sam

Po raz pierwszy od pó?tora roku pojawi? si? na imprezie w towarzystwie partnerki. Wiadomo o niej tylko tyle, ?e jest ?adna i m?odsza o Milowicza.

Czytaj więcej…