stylizacje

Agnieszka Kaczorowska: czasem przed wyjściem na imprezę martwię się, czy nie złamie mi się obcas lub nie zacznie padać deszcz

Przed ważnymi wyjściami Agnieszce Kaczorowskiej zdarza się martwić, czy jej stylizacja przetrwa warunki pogodowe. Najczęstszą przyczyną zmartwień jest deszcz, który może zniszczyć starannie ułożoną fryzurę. Przed Wielką Galą Gwiazd Plejady tancerka bez konkretnego powodu obawiała się, że złamie obcas.

Czytaj więcej…


Michał Szpak: „Jestem zakupoholikiem”

Ile par butów ma wokalista? Będziecie w szoku!

Czytaj więcej…

Ewa Kasprzyk: jeśli komuś przeszkadza widok mnie w prześwitującej bluzce, niech wyłączy telewizor

Jeżeli mam ochotę założyć prześwitującą bluzkę, to to robię – mówi Ewa Kasprzyk. Aktorka nie przejmuje się krytycznymi opiniami o koronkowej, odsłaniającej stanik sukience, jaką miała na sobie w jednym z programów telewizyjnych. Twierdzi, że na świecie kobiety w jej wieku bez skrępowania ubierają się barwnie, w Polsce natomiast nie ma przyzwolenie na oryginalność i swobodę.

Czytaj więcej…

Małgorzata Ohme o swoich stylizacjach w „Aplauz, aplauz!”

Małgorzata Ohme na co dzień nie przywiązuje szczególnej wagi do swoich stylizacji. Chce być typową dziewczyną z sąsiedztwa, taką, która nie wyróżnia się na ulicy swoim wyglądem. Telewizja rządzi się jednak swoimi prawami i będąc jurorką w programie „Aplauz, aplauz!”, psycholog musiała przejść swoistą metamorfozę.

Czytaj więcej…

Ewa Mielnicka: Narzeczony podpowiada mi, jak się ubrać

Mam super stylistę w domu – mówi Ewa Mielnicka. Twierdzi, że to narzeczony podpowiada jej, jak się ubrać, czasem też odradza jej pewne stylizacje. Miss Polski nie ukrywa, że czasem dochodzi na tym tle do poważnych sprzeczek.

Czytaj więcej…

Kreacje tygodnia (14-20.09.2012) – 143 stylizacje!

Zobaczcie jakie kreacje prezentowały gwiazdy na salonach w ostatnim tygodniu!

Czytaj więcej…

Dziś urodziny Dody!

Dziś, 15 lutego, Dorota Rabczewska kończy 28 lat. Życzymy wszystkiego najlepszego!

Czytaj więcej…

Zimowe stylizacje gwiazd

Tak je spotkasz na ulicy.

Czytaj więcej…

Skrzynecka i Gąsowski pod lupą – galeria

Sporo mówiło się o tym, jak w czasie prowadzenia Tańca z gwiazdami prezentowała się Katarzyna Skrzynecka. My wzięliśmy pod lupę, i Kasię i jej prowadzącego partnera Piotra Gąsowskiego.

Czytaj więcej…

Spotkania z gwiazdami

Masz ochotę na spotkanie z najgorętszą parą polskiego showbiznesu? Nic prostszego - wybierz się na zakupy!

Czytaj więcej…

Ilona Felicjańska w Fabryce Urody

Ilona Felicjańska w jury, Dorota Chotecka jako prowadząca, piękne kobiety i zdumiewające metamorfozy. Oj, będzie się działo!

Czytaj więcej…

Jacyków radzi

Tomasz Jacyków, stylista który nie ma chyba najlepszego zdania o stylu Polaków, weźmie się teraz za stylizowanie Torunianek.

Czytaj więcej…