studia

Izabella Krzan: Do tej pory tylko studiowałam. Teraz muszę się odnaleźć na salonach

Izabella Krzan nie ma problemu z łączeniem studiów z funkcją Miss Polonia. Może liczyć na wsparcie uczelni, która przychylnie patrzy na jej nowe obowiązki. Większą trudność sprawia jej odnalezienie się na salonach i planowanie kolejnych dni. Nowa królowa piękności twierdzi, że nie czyta komentarzy na swój temat, interesuje ją bowiem wyłącznie opinia jej bliskich.

Czytaj więcej…


Klaudia Halejcio: zdarzało mi się zawalać egzaminy z powodu pracy

Aktorka twierdzi, że połączenie pracy ze studiami wymaga od niej ogromnej dyscypliny. Nie ukrywa, że zdarzało jej się opuszczać egzaminy ze względu na grany w teatrze spektakl. Jest jednak przekonana, że wiedza zdobyta podczas studiów pomaga jej w karierze aktorskiej, dzięki niej lepiej buduje kreowane postacie. Jako specjalizację w ramach psychologii gwiazda wybrała seksuologię. 

Czytaj więcej…

Rafał Jonkisz: trudno będzie połączyć naukę z pracą, ale jestem przyzwyczajony do takiego tempa

Nie prześpię tego roku – zapowiada Rafał Jonkisz. Mister Polski wie, że trudno mu będzie łączyć pracę z nauką, jako sportowiec jest jednak przyzwyczajony do wysiłku i szybkiego tempa życia.

Czytaj więcej…

Rafał Jonkisz: Jestem zadowolony z matury z języka polskiego

Mister Polski 2015 ma już za sobą egzamin dojrzałości. Jest zadowolony zwłaszcza z wyników egzaminu z języka polskiego. Nie wie jeszcze, jakie studia wybierze po maturze, z planów studiowania na Akademii Wychowania Fizycznego musi bowiem na razie zrezygnować. Nie zamierza jednak porzucać akrobatyki, którą uprawia od ponad sześciu lat.

Czytaj więcej…

Oberwała… popielniczką!

Magda Boczarska jest szczupłą, piękną aktorką. Trudno w to uwierzyć, ale kiedyś "było jej 7 kilo więcej". Choć kolegom z roku bardzo się podobały jej ponętne kształty, nie można tego samego powiedzieć o profesorach...

Czytaj więcej…

„Na akademię teatralną dostałam się przypadkiem” – wyznaje Katarzyna Maciąg

Młoda aktorka początkowo wybrała inną drogę życiową. Studiowała germanistykę w stolicy, gdy nagle postanowiła spróbować swoich sił na PWST w Krakowie. Najwyraźniej była to dobra decyzja.

Czytaj więcej…

Urbański nie ma magistra!

Niedawno został ojcem, a jakiś czas temu zmienił stację tv. Póki co, Hubert Urbański nie zmieni jednak jednej rzeczy: nadal będzie bez dyplomu ukończenia studiów!

Czytaj więcej…

Serialowa Emilka zdaje MATURĘ wieczorowo

Jedna z bohaterek serialu Na Wspólnej właśnie szykuje się do matury.

Czytaj więcej…

Natasza Urbańska wraca na studia

Taka studentka!

Czytaj więcej…

Stalińska: to wielka radość dawać mu pieniądze

Chyba nie trzeba tłumaczyć, komu?

Czytaj więcej…

Wodecki: status artysty opadł

Zbigniew Wodecki ubolewa nad tym, że coraz mniej ludzi ma muzyczne wykształcenie. Być może niedługo artyści występujący na scenach będą amatorami.

Czytaj więcej…

Sasha Strunin wraca!

Przez jakiś czas było o niej cicho, gdyż skupiła się na studiach.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 3123