sportowe

Zawody gwiazd i diabetyków!

Wczoraj w Warszawie odbyły się niecodzienne zawody gwiazd i diabetyków, zorganizowane z okazji Światowego Dnia Cukrzycy!

Czytaj więcej…


Druga edycja „10K Wiązowna Trail” za nami!

5 czerwca 2016 roku odbyła się druga edycja charytatywnego biegu „10K Wiązowna Trail”, którego pomysłodawcą i organizatorem jest znany aktor, Jakub Wesołowski. Każdy przebiegnięty kilometr to złotówka na rzecz Fundacji Dorastaj z Nami.

Czytaj więcej…

Aktorzy kontra sportowcy

24 i 25 września w podwarszawskim klubie golfowym Lisia Polana najlepsi golfiści w Polsce zmierzyli się w Wielkim Finale najważniejszego polskiego turnieju golfowego Deutsche Bank BMW Pro-Am Tour.

Czytaj więcej…

Klitschko – Adamek na żywo!

Magnolia Park (Wrocław) serdecznie zaprasza już dziś, tj. 7 września o godz. 15.00 na otwarty dla publiczności i mediów trening przed WALKĄ XXI WIEKU.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na koniach

W weekend w Zakrzowie koło Kędzierzyna-Koźla oprócz słońca świeciły również gwiazdy.

Czytaj więcej…

Bokserzy na ekranie

10 września jeden z nich zmierzy się z naszym Tomaszem Adamkiem. Obaj bracia, już 8 września pojawią się na ekranach kin!

Czytaj więcej…

Aktorzy sobie powozili i postrzelali

Postrzelali z rewolwerów i po "małym jasnym". Na dodatek porzucali lassem, polansowali się i poopalali. Takie gwiazdy to mają klawe życie!

Czytaj więcej…

Gwiazdy TVN zagrają z politykami

Fundacja TVN “Nie jesteś sam” z okazji 10 lat istnienia zorganizuje mecz piłkarski między reprezentacją gwiazd TVN a reprezentacją polityków.

Czytaj więcej…

Bieg Filmowy z Gwiazdami

Atmosfera jak na planie filmowym, emocje jak na olimpiadzie! W niedzielę 17 lipca, w samo południe wystartuje w Wałczu pierwszy Bieg Filmowy - impreza łącząca pasje: film i sport.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na koniach

Gwiazdy spróbują swych sił w okiełznaniu koni. I to zarówno żywych, jak i mechanicznych.

Czytaj więcej…

Seks, kibice i show-business – Festiwal Gwiazd Międzyzdroje!

Wojnę żeńsko-męską” poprowadzi Łukasz Palkowski, gwiazdy będą wzdychać chórem „Och, Karol” na widok Piotra Adamczyka, a Krzysztof Lang zaserwuje gościom „Śniadanie do łóżka”. W Międzyzdrojach rozpoczął się Festiwal Gwiazd.

Czytaj więcej…

Michał Szpak zdejmuje gumę!

Zdobywca drugiego miejsca w show "X Factor" stara się maksymalnie wykorzystać swoje 5 minut.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 212