śmieszne

Joanna Liszowska: znów wyśmiana!

Znana stylistka przestrzega aktorkę, przed... zapaleniem płuc!

Czytaj więcej…


Agnieszka Więdłocha rozśmieszyła Cezarego Pazurę

Aktorka jest zachwycona współpracą z Cezarym Pazurą. Podziwia zwłaszcza jego inteligencję i poczucie humoru. Jest też dumna, że podczas zdjęć do nowego serialu telewizji Polsat udało się jej rozśmieszyć Pazurę. Uznaje to za swój sukces komediowy.

Czytaj więcej…

Sarsa o krytyce ze strony DJ Adamusa: w branży muzycznej ludzie nie przygotowują się, zanim wypowiedzą swoją opinię

Zrobiło mi się po ludzku przykro – tak Sarsa komentuje słowa krytyki ze strony DJ Adamusa. Kompozytor w rozmowie z Agnieszką Szulim określił wokalistkę mianem produktu spożywczego. Zdaniem Sarsy wypowiedź ta świadczy o nieprofesjonalnym podejściu DJ Adamusa do swojego zawodu.

Czytaj więcej…

Najśmieszniejszy Człowiek w Polsce!

Już w październiku na deskach Teatru Palladium odbędzie się nowa premiera one-man show w wykonaniu Rafała Rutkowskiego.

Czytaj więcej…

Premiera sztuki z Anną Dereszowską w ciąży!

Anna Dereszowska w ciąży i w znakomitej formie! Wczoraj odbyła się premiera zabawnej sztuki z Dereszowską w roli głównej!

Czytaj więcej…

Piotr Kukulski Pikej chce więcej kasy!

Piotr Kukulski Pikej należy do grona tych gwiazd, które są znane głównie z tego, że są znane. Nie przeszkadza mu to stawiać wygórowanych żądań!

Czytaj więcej…

Czy Katarzyna Pakosińska śmieje się z blondynek?!

Dawna artystka kabaretowa o zaraźliwym śmiechu, która od pewnego czasu pojawia się na ekranie w dwóch osobach została oskarżona o... dyskryminację! Mało tego - dyskryminację jednego ze swoich wcieleń!

Czytaj więcej…

Katarzyna Zielińska – sprostowanie z przymrużeniem oka!

Dramatyczna końcówka roku : utrata pracy w telewizyjnym show, zagrożona rola w serialu , utrata kontraktu reklamowego, konflikty z koleżankami po fachu, brak pieniędzy na ślub, odwołanie urlopu. Te wszystkie „nieszczęścia” spadły według prasy brukowej na aktorkę, Katarzynę Zielińską w drugiej połowie 2012 roku.

Czytaj więcej…

Poetyckie przemyślenia Sary May

Rośnie nam pod bokiem nowa gwiazda poezji, a Wy nic nie wiecie? Swoimi zdolnościami literackimi pochwaliła się wczoraj znana skądinąd celebrytka Sara May.

Czytaj więcej…

Pazura, Zielińska, Jakubik w filmie, który rozbawił 6 mln Francuzów! – wideo

„Po prostu radosne szaleństwo!”, „kipi pomysłami i energią”, „tak śmieszny, że uważajcie na gumki od majtek” – tą komedią zachwycają się już francuscy krytycy.

Czytaj więcej…

Mini Taniec z Gwiazdami – wideo

Już dziś wieczorem czeka nas kolejny odcinek tanecznego show, kolejne emocje. Zanim to jednak nastąpi - mała niespodzianka.

Czytaj więcej…

Ali G Indahouse na sobotę!

Nie masz planów na nadchodzący weekend? Zaproś przyjaciół i spędź wystrzałowy wieczór! W najbliższą sobotę MTV Polska zaprasza na wieczór filmowy w towarzyszystwie Sashy Barona Cohena, czyli ekscentrycznego Aliego G.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 512345