Ryszard Rynkowski

Złote Opole 2016: Michał Szpak wielkim wygranym!

W niedzielę, ostatniego dnia Festiwalu w Opolu 2016, odbył się koncert "Złote Opole 2016". O Grand Prix publiczności walczyli najpopularniejsi polscy artyści!

Czytaj więcej…


Finał 9. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki w Krakowie

8 czerwca na Rynku Głównym w Krakowie odbył się koncert finałowy 9. edycji Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty zorganizowany przez Fundację Anny Dymnej "Mimo Wszystko".

Czytaj więcej…

Sopot Top of the Top Festival 2012

W weekend w Operze Leśnej w Sopocie odbył się Sopot Top of the Top Festival 2012. Na Festiwalu wystąpili topowi artyści, którzy w ubiegłym roku sprzedali największą ilość płyt w całej Europie. W sobotę, w drugim dniu imprezy odbył się koncert z okazji 50-tych urodzin legendarnej grupy The Beatles.

Czytaj więcej…

Wianki 2012 w Warszawie

Wianki nad Wisłą to największa stołeczna, otwarta impreza tego lata. Na Podzamczu bawiło się ponad 100 tyś. osób. Na ogromnej scenie dla warszawiaków zagrali m.in.  Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski, Myslovitz  a także L.U.C

Czytaj więcej…

Bitwa na głosy: Kamil Bednarek wielkim zwycięzcą! [fotorelacja]

W sobotę wieczorem odbyła się walka pomiędzy drużynami Kamila Bednarka i Ryszarda Rynkowskiego o zwycięstwo w drugiej edycji programu "Bitwa na głosy". Po bardzo wyrównanej walce, z niewielka różnica głosów, wygrała drużyna z Brzegu.

Czytaj więcej…

Bitwa na głosy: W finale powalczą Bednarek i Rynkowski

Drugi półfinał rozstrzygnął kto stanie naprzeciw Kamila Bednarka w finale. Decyzją widzów drużyna Mezo pożegnała się z program i tym samym finałowym rywalem Kamila będzie Ryszard Rynkowski.

Czytaj więcej…

Bitwa na głosy: Kamil Bednarek wystąpi w finale!
[fotorelacja]

W 8. odcinku "Bitwy na głosy" miejsce w finale zapewnił sobie Kamil Bednarek. W ostatnim półfinale spotkają się zatem drużyny Ryszarda Rynkowskiego i Mezo.

Czytaj więcej…

Bitwa na głosy: Janusz Panasewicz odpadł z programu

Po siódmym odcinku "Bitwy na głosy" w programie pozostały już tylko trzy drużyny: Ryszarda Rynkowskiego, Kamila Bednarka i Mezo.

Czytaj więcej…

Bitwa na głosy: Drużyna Moniki Kuszyńskiej już nie zaśpiewa

W szóstym odcinku programu "Bitwa na głosy" zwyciężyła drużyna Kamila Bednarka, natomiast z programem pożegnała się Monika Kuszyńska.

Czytaj więcej…

Bitwa na głosy: Górniak pożegnała się z programem

W sobotę drużyna Edyty Górniak odpadła z programu "Bitwa na głosy". Trzeci raz z rzędu najwięcej głosów zdobył Ryszard Rynkowski.

Czytaj więcej…

Bitwa na głosy: Drużyna Kukulskiej pożgnała się z programem

4. odcinek programu Bitwa na głosy przyniósł porażkę drużynie Natalii Kukulskiej. Najwięcej głosów zebrał zespół Ryszarda Rynkowskiego.

Czytaj więcej…

Bitwa na głosy: Ryszard Rynkowski zwycięzcą 3. odcinka

W trzecim odcinku programu "Bitwa na głosy" odpadł zespół sióstr Przybysz. Zwycięzcą został Ryszard Rynkowski, którego drużyna wykonała utwór "Moves Like Jagger".

Czytaj więcej…

Strona 1 z 3123