Robert Gawliński

Ruszył 53. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

Wczoraj rozpoczął się 53. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Czytaj więcej…


Gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów 2015

Około 100 tyiecy osób postanowiło spędzić sylwestra na placu obok Spodka, gdzie juz po raz dziewiąty odbywała się Sylwestrowa Moc Przebojów telewizji Polsat.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na Sabacie Czarownic 2014

28 czerwca w kieleckim amfiteatrze Kadzielnia odbyło się doroczne widowisko muzyczne Sabat Czarownic 2014.

Czytaj więcej…

Sylwester 2013 na Krakowskim Rynku

Podczas Sylwestra TVN na Krakowskim Rynku bawiło się 20 tys. osób.

Czytaj więcej…

Samochód Roku Playboya 2013

17 czerwca odbyła się Gala Samochód Roku Playboya 2013.

Czytaj więcej…

Bitwa na głosy 3: Wygrał Piasek!

Trzecia edycja programu "Bitwa na głosy" dopiegła końca. W piatek, w finałowym odcinku na scenie ponownie spotkali się wszyscy uczestnicy edycji: Beaty Kozidrak, Robert Gawliński, Tomson i Baron, Jula, Piotr Rubik i Liber jednak o zwycięstwo walczyli tylko Andrzej Piaseczny i Ewa Farna. Głosami widzów wygrana przypadła drużynie Piaska z Kielc. Czek na 100 tysięcy złotych, który otrzymał Andrzej Piaseczny, przeznaczona zostanie dla Ośrodka Opieki Społecznej w Michałowie. Zobaczcie relację z Wielkiego Finału!

[nggallery id=779 template=carousel images=3]

Czytaj więcej…

Bitwa na głosy 3 już bez Gawlińskiego

Pierwszą gwiazdą, która pożegnała się z trzecią edycją programu "Bitwa na głosy" jest Robert Gawliński.

Czytaj więcej…

Bitwa na głosy 2: Jula najlepsza!

Za nami drugi odcinek trzeciej edycji programu "Bitwa na głosy", w którym spotkały się drużyny prowadzone przez Beatę Kozidrak, Roberta Gawlińskiego, Julę i Libera.

Czytaj więcej…

Plejada gwiazd na ramówce TVP Jesień 2012

Na wczorajszej konferencji prasowej prezentującej jesienna ramówkę TVP pojawiło się ponad 100 gwiazd. Wśród nich obecne były znane twarze stacji, m.in. Grażyna Torbicka, Piotr Kraśko, Hanna Lis, Joanna Koroniewska i Marta Kielczyk,  a także całkiem nowe gwiazdy m.in. Aleksy Komorowski, Ewelina Gnysińska czy Michał Malinowski. Zobacz jak się prezentowały gwiazdy TVP! [gallery link="file" order="DESC" columns="4"]

Czytaj więcej…

Robert Gawliński i Liber stoczą bitwę!

Lider zespołu „Wilki“ oraz Liber to kolejne gwiazdy, które będą walczyć w „Bitwie na głosy“. Dołączą do Tomsona i Barona z grupy Afromental.  Jeszcze w lipcu muzycy przeprowadzą castingi do swoich drużyn.

Czytaj więcej…

Wianki 2012 w Warszawie

Wianki nad Wisłą to największa stołeczna, otwarta impreza tego lata. Na Podzamczu bawiło się ponad 100 tyś. osób. Na ogromnej scenie dla warszawiaków zagrali m.in.  Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski, Myslovitz  a także L.U.C

Czytaj więcej…

Koncert finałowy „Hit Biało-Czerwonych” na Podzamczu [fotorelacja]

W  środę wieczorem na Podzamczu odbyła się impreza , podczas której poznaliśmy skład reprezentacji Polski na mistrzostwach EURO 2012. Wybrany został także oficjalny przebój Reprezentacji Polski promujący mistrzostwa Euro 2012.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 212