restauracje

Małgorzata Socha stworzyła danie i z tej okazji… zorganizowano imprezę!

Małgorzata Socha stworzyła własne danie kulinarne i od razu z tej okazji zorganizowano imprezkę!

Czytaj więcej…


Gwiazdy na premierze książki doktora Krzysztofa Gojdzia

Na premierę książki jednego z najlepszych w Polsce specjalistów od medycyny estetycznej licznie przybyły gwiazdy, które jak wiadomo, wyjątkowo dbają o swoją urodę!

Czytaj więcej…

Gwiazdy na otwarciu Domu Wódki!

Na otwarciu nowej restauracji w Warszawie nie mogło zabraknąć gwiazd!

Czytaj więcej…

Dawid Budzich: Większość marzeń spełniłem

Dawid Budzich marzy o prowadzeniu własnej restauracji z gwiazdkami Michelin. Chce w niej gotować dla ludzi, którzy jedzenie traktują jak formę sztuki. Były uczestnik „MasterChefa” niedawno wrócił ze stażu na Sycylii, gdzie poznawał tajniki włoskiej kuchni. Został też współgospodarzem nowego programu na antenie TVP1.

Czytaj więcej…

Magda Gessler zdradza przepis na dobrą restaurację!

Wiele osób marzy o własnej restauracji, ale nie wielu taki biznes się udaje. Konkurencja, brak klientów, nieodpowiednia reklama czy nawet wygląd potrafią sprawić, że sale świecą pustkami. Jak sprawić by restauracja przynosiła zyski? Swoimi spostrzeżeniami z newsrm.tv podzieliła się Magda Gessler.

Czytaj więcej…

Malajkat z mopem, Polk ze ścierką, Zamachowski ze szczotą! Gdzie?

O tym, że polscy aktorzy mają smykałkę do robienia małych i większych biznesów wiadomo od dawna. Jednak nie każdy znalazł tylu chętnych do pomocy w rozkręceniu interesu co Wojciech Malajkat!

Czytaj więcej…

Żebrowski otwiera restaurację!

Gwiazdorowi znudziło się granie, do tego stopnia, że chce spróbować swoich sił w biznesie. Czy restauracja Michała Żebrowskiego okaże się hitem?

Czytaj więcej…

Gwiazdy na otwarciu restauracji

Kto zdaniem Olgi Frycz piecze najsmaczniejszy sernik? Co na niedzielny obiad podaje Olga Bończyk, czy kto gotuje najlepiej zdaniem Piotra Rubika?

Czytaj więcej…

Magda Gessler „spaliła” lokal

Magda Gessler bezpardonowo skrytykowała na antenie telewizji wizytowany przez siebie lokal. Właściciele są załamani, podejrzewają pomówienie i zaczynają mieć kłopoty!.

Czytaj więcej…

Eva Longoria otwiera sie? restauracji!

Beso z hiszpa?skiego oznacza poca?unek. Ale nie tylko ...

Czytaj więcej…