promocja

Zjawiskowa Ola Ciupa na promocji książki DJ Adamusa

Ola Ciupa w znakomitej formie pojawiła się na promocji książki DJ Adamusa!

Czytaj więcej…


Kasia Cichopek reklamuje Zaczarowane Lusterko

15 listopada Katarzyna Cichopek w sklepach Smyk w Złotych Tarasach i Arkadii promowała zabawkę marki Dumel - Zaczarowane Lusterko.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na premierze książki „Messi”

W środę na Stadionie Narodowym miała miejsce największa sportowa premiera książki pt. "Messi. Mały chłopiec, który stał się wielkim piłkarzem".

Czytaj więcej…

Premiera książki Prokopa i Hołowni

Marcin Prokop i Szymon Hołownia wydali nową książkę „Wszystko w porządku.

Czytaj więcej…

Pascal i Okrasa promują francuskie wina

Sieć sklepów Lidl postanowiła wprowadzenie do swojej oferty szeroki asortyment wysokiej jakości win francuskich. Już od 1 października w sklepach całej Polsce znajdziemy kilkadziesiąt wyselekcjonowanych trunków, pochodzących głównie z regionu Bordeaux oraz kilku innych regionów Francji.

Czytaj więcej…

Monika Richardson w Empiku

We wtorek w salonie EMPiK Junior Monika Richardson podpisywała swoją książkę pt. Pożegnanie z Anglią.   [nggallery id=641 template=carousel images=3]  

Czytaj więcej…

Anna Mucha promuje swoją kolekcję La Millou

Wojciech Szczęsny twarzą Pepsi!

Bramkarz polskiej reprezentacji i Arsenalu Londyn, Wojciech Szczęsny obchodzi dziś 22 urodziny! Ma podwójną okazję do świętowania, ponieważ właśnie został twarzą napoju Pepsi. Zobaczymy go m.in. na butelkach.

Czytaj więcej…

Koncert Anny Dereszowskiej

W Och-Teatrze odbył się koncert promujący nową płytę Anny Dereszowskiej pt. Już nie zapomnisz mnie.

Czytaj więcej…

Gwiazdy światowego futbolu w Warszawie

Wczoraj w jednym z warszawskim hoteli Marco van Basten, Luis Figo i Zbigniew Boniek wzięli udział w kampanii reklamowej jednej z popularnych polskich marek branży piwowarskiej.

Czytaj więcej…

Koncert Łukasza Zagrobelnego w Hybrydach

We wtorek, w dniu premiery nowej płyty artysty pt. "Ja tu zostaję", odbył się koncert Łukasza Zagrobelnego w klubie Hybrydy. Gościnnie wystąpiły Karolina Kozak i Grażyna Łobaszewska.

Czytaj więcej…

Wielka miłość Pawlickiego i Hamkało

We wtorek odbyła się konferencja promująca film pt. Big Love. Na spotkaniu obecni byli m.in. aktorzy odgrywający główne role czyli Antoni Pawlicki i Aleksandra Hamkało.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 71234567