projektant

Gwiazdy na pokazie mody Michała Szulca

Tłumy gwiazd przybyły do Pałacu Chodkiewiczów na pokaz najnowszej kolekcji Michała Szulca.

Czytaj więcej…


Daniel Jacob Dali ostro pojechał po Agnieszce Jastrzębskiej!

"Ze szmaty jedwabiu się nie zrobi, więc pewnie i z niej ikony mody też już nie będzie" - czytamy w Super Expressie!

Czytaj więcej…

Pokaz mody Roberta Kupisza

1 grudnia w warszawskiej hali Soho Factory Robert Kupisz zaprezentował swoją najnowszą kolekcję - KRIVAN.

Czytaj więcej…

Czy młody projektant zrobi karierę na salonach?

Maciej Domański to młody projektant, który rozpoczął swoją przygodę w 2010 roku.

Czytaj więcej…

Marcela Leszczak szaleńczo zakochana w rosyjskim projektancie

Związek Marceli LeszczakAlexa Caprise kwitnie.

Czytaj więcej…

Plich – śpiewający projektant

PLICH znany jest przede wszystkim jako projektant mody. W tym roku obchodzi dziesięciolecie zaistnienia na polskim rynku modowym.

Czytaj więcej…

Tomasz Dolski w kreacji projektanta Paris Hilton

Finalistę Must be the Music ubiera projektant największych hollywoodzkich gwiazd. Tomek Dolski w piątek wystąpił na jednej z największych imprez modowych w Polsce - Silesia Fashion Look, gdzie grał dla wielu czołowych polskich celebrytów. Młody artysta wystąpił w kreacji, którą stworzył specjalnie dla niego projektant gwiazd Daniel Jacob Dali, który ubiera m.in. Paris Hilton, Naomi Campbell czy też matkę Whitney Houston. Tomek prezentując zgromadzonej publiczności muzykę dubstep zyskał wielkie brawa. Dodatkowo na młodego muzyka pod namiotem, w którym odbył się pokaz wyczekiwali jego fani. [nggallery id=1197 template=carousel images=150]

Czytaj więcej…

Piórnik – ulubioną torebką gwiazd!

Już dziewięć gwiazd w ostatnim czasie pojawiło się na różnych eventach z torebką projektu PLICHa. Z dnia na dzień grono to będzie się powiększało, bo już wiemy, że kolejne znane Polski zainteresowane są tą czarną kopertówką. Do tej pory z torebką pojawiły się: Paulina Sykut, Agata Nizińska, Agnieszka Więdłocha, Katarzyna Maciąg, Natalia Lesz, Aleksandra Nieśpielak, Anna Popek, Ewelina Rydzyńska i Anna Czartoryska. Torebka to elegancka kopertówka o minimalistycznej formie, którą projektant nazywa "piórnikiem" ze względu na zastosowane usztywnienia oraz kształt. Została ona wykonana z czarnych taśm rypsowych połączonych ze skórą w odcieniu bladego złota z wytłoczonym delikatnym wzorek. Torebka zapinana jest na magnesy. [nggallery id=653 template=carousel images=3]

Czytaj więcej…

Gwiazdy na domówce u Zienia

Na imprezę u Maciej Zienia zorganizowanej w loftach Qbik przyszła m.in. Aneta Kręglicka, Paulina Sykut, Marcelina Zawadzka z siostrą i Marta Dąbrowska.

Czytaj więcej…

Plejada gwiazd na pokazie Macieja Zienia

Jeden z najbardziej lubianych polskich projektantów, Maciej Zień, na wczorajszym pokazie zgromadził, jak zwykle, tłumy gwiazd show-biznesu. Do hotelu Hilton przybyli najbardziej znani i wpływowi ludzie, celebryci, aktorzy i biznesmeni.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na pokazie Dawida Wolińskiego

Zobacz jak się prezentowali celebryci na wczorajszym pokazie najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła

Strona 1 z 3123