poród

Katarzyna Burzyńska odlicza dni do porodu

Prezenterka znana m.in. z „Pytania na śniadanie” jest już w dziewiątym miesiącu ciąży i lada dzień urodzi syna. Chłopczyk prawdopodobnie będzie miał na imię Henryk. Psychicznie nie jestem jeszcze gotowa na to, że zostanę mamą. Nie umiem sobie wyobrazić tego stanu, to po prostu musi się zdarzyć, więc czekam – mówi Katarzyna Burzyńska.

Czytaj więcej…


Zosia Ślotała: Ewa Chodakowska i Ania Lewandowska spuściły mi niezłe manto. Dzięki nim wracam do formy

Stylistka błyskawicznie wraca do formy sprzed porodu. Zawdzięcza to zdrowej diecie, zabiegom kosmetycznym i regularnym treningom. Zdecydowała się już nawet na udział w obozach organizowanych przez Annę Lewandowską i Ewę Chodakowską.

Czytaj więcej…

Ania Wyszkoni: Miałam depresję poporodową

Od kilkunastu lat była ciągle w trasie, na scenie. I choć Ania Wyszkoni występowała aż do ósmego miesiąca ciąży, potem przyszły kłopoty psychiczne...

Czytaj więcej…

Paulina Przybysz urodziła (oficjalnie)

Choć media spekulowały o tym tydzień wcześniej, tym razem informacja jest potwierdzona. Paulina Przybysz po raz drugi została szczęśliwą mamą. Urodziła córkę, będzie nosiła imię.. Rita.

Czytaj więcej…

Bohosiewicz kilka dni po porodzie!

Sonia Bohosiewicz tydzień temu, niemalże prosto z nagrania programu pojechała do szpitala rodzić. Powitanie świeżej mamy było nad wyraz huczne, Zbigniew Zamachowski wręczył jurorce bukiet białych tulipanów.

Czytaj więcej…

Bohosiewicz urodziła!

Mało brakowało, a poród odbyłby się w studio, na żywo... Spieszymy poinformować że Sonia Bohosiewicz po raz drugi urodziła i została kolejny raz mamą.

Czytaj więcej…

Magda Schejbal urodziła córkę!

Jak podał tygodnik "Twoje imprium", Magda urodziła jeszcze przed świętem Niepodległości. Tajemnicę wyjawiła matka aktorki w rozmowie z magazynem.

Czytaj więcej…

Poród pod Giewontem

Magda Schejbal na dobre zadomowiła się w Zakopanem. Prawdopodobnie tam też przyjdzie na świat drugie dziecko aktorki!

Czytaj więcej…

Została mamą w dniu swoich urodzin!

O tym, że Magda Górska spodziewa się dziecka wiadomo było już dawno. Jednak nikt, nawet aktorka nie przypuszczał, że maleństwo przyjdzie na świat dokładnie w dniu urodzin gwiazdy!

Czytaj więcej…

Mariah Carey urodziła bliźnięta!

Dużo szczęścia i to przy ważnej okazji.

Czytaj więcej…

Co Liszowska robi przed porodem?

Samo życie.

Czytaj więcej…

Magdalena Różczka: chcę mieć kolejne dziecko

Myśli nad powiększeniem rodziny. Jedyne, czego się obawia, to ból.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 71234567