popularność

Natalia Janoszek: w Polsce gwiazdy mają być normalnymi ludźmi

W Indiach gwiazda ma wyglądać jak gwiazda – mówi Natalia Janoszek. Aktorka woli zachodnie podejście zakładające, że gwiazdy są zwykłymi ludźmi, w Indiach się ono jednak nie sprawdza. Polka zaczyna już odczuwać popularność – nawet na planie filmowym muszą jej towarzyszyć ochroniarze. Jej status gwiazdy zwiększa dodatkowo fakt, że jest aktorką zagraniczną.

Czytaj więcej…


Agnieszka Kaczorowska: czasem przed wyjściem na imprezę martwię się, czy nie złamie mi się obcas lub nie zacznie padać deszcz

Przed ważnymi wyjściami Agnieszce Kaczorowskiej zdarza się martwić, czy jej stylizacja przetrwa warunki pogodowe. Najczęstszą przyczyną zmartwień jest deszcz, który może zniszczyć starannie ułożoną fryzurę. Przed Wielką Galą Gwiazd Plejady tancerka bez konkretnego powodu obawiała się, że złamie obcas.

Czytaj więcej…

Tomasz Schuchardt: Dużo pracy włożyliśmy w serial „Bodo”. Widać to na ekranie

Tomasz Schuchardt podkreśla, że wkłada w pracę dużo serca, jednak nie lubi oglądać efektów. Ocenę pozostawia widzom. Odtwórca tytułowej roli w serialu „Bodo” przyznaje, że zgodnie z zamysłem reżysera postać najpierw grana przez Antoniego Królikowskiego, a później przez niego, to zupełnie inna kreacja, dlatego aktorzy nie konsultowali się na planie. 

Czytaj więcej…

Ewa Mielnicka: Nie jestem osobą, która lubi eksponować swoje ciało

Nie trzeba się rozebrać, żeby osiągnąć sukces – twierdzi Ewa Mielnicka i deklaruje, że nie przyjmie żadnej propozycji sesji do męskich czasopism. Miss Polski 2014 co prawda zdecydowała się na odważne zdjęcia, ale tylko z myślą o swoim narzeczonym. Fotografie trafiły do prywatnego albumu i modelka zapewnia, że nigdy nie ujrzą światła dziennego. Jej zdaniem nagość wystawiona na widok publiczny nic za sobą nie niesie.

Czytaj więcej…

Dawid Kwiatkowski zatrudnił policję i ochroniarzy

Dawid Kwiatkowski, debiutujący 17–letni wokalista pop, ma już ponad 185 tys. fanów na Facebooku.

Czytaj więcej…

Dzieci Majewskiego wstydziły się ojca!

Programy Szymona Majewskiego zawsze cieszyły się sympatią widzów. Jednak jego dzieci nie były zadowolone z sukcesów taty. Dlaczego?

Czytaj więcej…

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w szoku!

Choć należy do grona młodych polskich aktorek, Marta Żmuda-Trzebiatowska myślała, że jej twarz znają wszyscy! A jednak myliła się!

Czytaj więcej…

Gienek Loska: „Czułem się wykorzystywany”

Po wygraniu "X Factora" uliczny muzyk poczuł się jak gwiazda. Problem w tym, że on wcale nie chce być gwiazdą!

Czytaj więcej…

Wołają na nią „Robocop”!

Kocha kino, a ją kocha publiczność, ale... nie współpracownicy!

Czytaj więcej…

Urbańska rozchwytywaną celebrytką?

To właśnie ona najczęściej pojawiała się na okładkach magazynów w ostatnich miesiącach. Wszystko za sprawą programu „Taniec z Gwiazdami”, który Natasza prowadzi.

Czytaj więcej…

„Szpak nie wzbudza we mnie emocji” – twierdzi Piróg

Michał nie jest fanem kontrowersyjnego muzyka. Nie uważa go za oryginalną osobę i nie podziwia jego stylu i odwagi, jak robią to inni.

Czytaj więcej…

Gienka Loskę męczy sława

Tak szybko się zmęczył?

Czytaj więcej…

Strona 1 z 1312345678910...Ostatnia »