piosenkarki

„Sylwestrowa Moc Przebojów 2015” z największym karaoke świata – wprost z serca Katowic

Po raz dziewiąty w historii „Sylwestrowa Moc Przebojów” zabrzmi setką najnowszych i starych przebojów, rozbłyśnie feerią dyskotekowych świateł i zaleje widzów doskonałym dźwiękiem!

Czytaj więcej…


Ewa Farna i Candy Girl w Wojnie Gwiazd

Ewa Farna i Candy Girl to kolejne gwiazd, które wzięły udział w programie „Wojna gwiazd”, który można oglądać na kanale VIVA Polska.

Czytaj więcej…

Ewa Farna i Candy Girl jako… sprzedawczynie warzyw!

Ewa Farna i Candy Girl jako... sprzedawczynie warzyw!

Czytaj więcej…

Natalia Sikora wygrała „The Voice of Poland”

W sobotę odbył się finał drugiej edycji "The Voice of Poland". Wygrała wokalistka z drużyny Marka Piekarczyka, Natalia Sikora.

Czytaj więcej…

Ania Rusowicz: stare ciuchy lepsze od nowych!

Wokalistka jest znaną i wielokrotnie nagradzaną wielbicielką klimatów muzycznych z lat 60. i 70. Okazuje się jednak, że nie tylko muzyka z tamtych lat jest bardziej wytrzymała niż ta lansowana dzisiaj.

Czytaj więcej…

Ewa Farna rozdaje iPady!

Ambasadorka MTV Mobile, Ewa Farna, opanowała sklepy T-Mobile  i liczne punkty GSM w całej Polsce, a wraz z jej pojawieniem się rozpoczęła się zacięta walka o iPADy mini.

Czytaj więcej…

Amerykanie chwalą nowy teledysk Natalii Lesz! – wideo

Właśnie odbyła się premiera najnowszego teledysku Natalii LeszBeat of my heart”! Singiel pochodzi ze złotej płyty artystki “That Girl

Czytaj więcej…

Urodziny Edyty Górniak w gronie fanów!

Edyta Górniak obchodziła wyjątkowe urodziny! W studio Dzień Dobry TVN, w gronie swoich najwierniejszych fanów!

Czytaj więcej…

Nowa wokalistka konkurencją dla Dody? – wideo

Każdy z nas doskonale wie, że Doda jest artystą bardzo prowokacyjną, ale jedno trzeba jej przyznać dobrze potrafi siebie reprezentować i posiada wiele osiągnięć.

Czytaj więcej…

Morowe Panny – polskie gwiazdy dla polskich bohaterek

Ponad cztery tys. widzów przybyło wczoraj na koncert "Morowe Panny". Zaśpiewały m.in.: Katarzyna Groniec, Halina Mlynkova, Marika.

Czytaj więcej…

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu – galeria zdjęć!

Koncert otwierający Festiwal porwał widownię do zabawy w rytmie lat ’60. Artyści tej dekady zaśpiewali hity tamtych lat we własnych aranżacjach.

Czytaj więcej…

Kreacja Edyty Górniak na festiwalu TOPtrendy

Występ Edyty Górniak otworzył 10 jubileuszowy festiwal TOPtrendy. Gwiazda zaprezentowała się w długiej sukni z atelier Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lach tworzących duet BOHOBOCO.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 3123