piosenka

Olejnik, Majewski i Bryndal śpiewają kolędę!

Świąteczna atmosfera dała się odczuć dziennikarzom Zetki.

Czytaj więcej…


Joanna Jabłczyńska ambasadorką Barbie®

Joanna Jabłczyńska zaprasza do poznania niezwykłych przygód bohaterów filmu „Barbie™ Księżniczka i Piosenkarka”. Gwiazda, znana z licznych produkcji telewizyjnych oraz użyczająca swojego głosu w filmach dziecięcych, została twarzą kampanii reklamowej najnowszej serii zabawek firmy Mattel®. Aktorka nagrała piosenkę do filmu „Barbie™ Księżniczka i Piosenkarka”, która jest miksem dwóch utworów wykonywanych w musicalu „Barbie™ Księżniczka i Piosenkarka”: „Tak to ja” oraz „Księżniczki bawić się chcą”. Teledysk z udziałem Joanny Jabłczyńskiej dostępny jest już na oficjalnym kanale Barbie® Polska na YouTube www.youtube.com/barbiepl [nggallery id=665 template=carousel images=3]

Czytaj więcej…

Klaudia Kulawik: piosenka z filmu „Felix, Net i Nika” wielkim przebojem!

Teledysk 15-latki Klaudii Kulawik z piosenką z filmu "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa" (który na naszych ekranach pojawi się już w piątek 28 września), znalazł się wśród najchętniej oglądanych klipów w sieci! Jest numerem 1 na jednym z największych polskich portali i bije rekordy oglądalności na innych.

Czytaj więcej…

Tak lansuje się Kazadi!

Każdy sposób na promocję jest dobry. Najlepiej jednak gdy jest... niedrogi!

Czytaj więcej…

„U mnie maj” – nowy teledysk Łukasza Zagrobelnego [video]

Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku Łukasza Zagrobelnego do piosenki „U mnie maj”, która jest drugim singlem promującym płytę „Ja tu zostaję”.

Czytaj więcej…

Gwiazdy w teledysku Magdy Steczkowskiej

W czwartek 10 maja Magdalena Steczkowska nakręciła teledysk do utworu "0-1 dla Niej" ze swojej płyty "Pełnia". Na plan zaprosiła plejadę znanych nam wszystkich pań, m.in. Beatę Tadlę, Karolinę Gorczycę, Adę Fijał i Klaudie Carlos.

Czytaj więcej…

Radzimir Dębski „wybrankiem” Beyonce!

Radzimir, syn Krzesimira Dębskiego i Anny Jurksztowicz został zwycięzcą konkursu na najlepszy remix piosenki Beyonce "End of Time".

Czytaj więcej…

Paula Marciniak nagrywa piosenkę z dziećmi

W sobotę piosenkarka nagrała teledysk w ramach projektu "I Ty możesz zostać kimś", do którego zaprosiła dzieci z domu dziecka w Kozienicach. W akcji udział wzięła także Beata Tadla.

Czytaj więcej…

Kazadi: „Pokora nie jest moim chłopakiem”

Od kiedy Patrycja nagrała z Mattem utwór "Wanna Feel You Now" media nie przestają doszukiwać się podtekstu w ich częstych spotkaniach. Piosenkarka podkreśla, że łączą ich tylko relacje zawodowe.

Czytaj więcej…

Piechowiak i Niklińska w teledysku Bliss

W lipcu tego roku zespół Bliss nagrał swoją debiutancka płytę. Postanowili nakręcić teledysk do piosenki "It's got nothin' 2 do with New York" i zaprosili do tego projektu dwie aktorki: Andżelikę Piechowiak i Marię Niklińską.

Czytaj więcej…

Premiera nowego klipu Dody

Zobaczcie fotki z premiery teledysku "XXX".

Czytaj więcej…

Nowy teledysk Haliny Mlynkovej

A obok wokalistki Lesław Żurek, Bartosz Opania, Łukasz Nowicki i Mateusz Damięcki.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 512345