piłka nożna

Wielki mecz charytatywny TVN vs. TVP

W niedzielę na Stadionie Legii drużyna TVN pokonała drużynę TVP w dorocznym charytatywnym Wielkim Meczu.

Czytaj więcej…


Mecz piłki nożnej Artyści kontra Samorządowcy

Wczoraj na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach odbył się mecz piłki nożnej Artyści kontra Samorządowcy. Reprezentację Artystów Polskich poprowadził do boju kapitan Olaf Lubaszenko.

Czytaj więcej…

Gwiazdy prezentują… piłkę!

Ale nie byle jaką piłkę! 10 sierpnia w Warszawie odbyła się uroczysta prezentacja oficjalnej piłki naszej Ekstraklasy! Piłki kultowej marki PUMA.

Czytaj więcej…

Mecz gwiazdy vs. samorządowcy w Międzyzdrojach

Tradycyjnie, jak co roku w ramach Festiwalu Gwiazd, w sobotę w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Międzyzdrojach odbył się mecz gwiazd kontra samorządowcy.

Czytaj więcej…

Natasza i Janusz żałują wpadki!

Politycy, aktorzy, muzycy i miliony Polaków- wszyscy kibicują naszym zawodnikom, tylko nie... Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska!

Czytaj więcej…

Gwiazdy footballu trenują z celebrytami

W środę w OSiR Bemowo odbył się trening pod nazwą "Training with the Stars" z udziałem gwiazd piłki nożnej i celebrytów oraz podopiecznych Fundacji Diambars i Stowarzyszenia Nadzieja na EURO.

Czytaj więcej…

Wojciech Szczęsny kpi z Kazimiery Szczuki: „miała ptaszka”

Nasze "dobro narodowe" czyli wybitny piłkarz Wojciech Szczęsny wyśmiał znaną publicystkę i feministkę Kazimierę Szczukę. Uważa, że.. "miała ptaszka". A dostało jej się za krytykę Euro 2012.

Czytaj więcej…

Znamy skład polskiej reprezentacji na Euro 2012!

W środę, 2 maja 2012 selekcjoner polskiej reprezentacji Franciszek Smuda ogłosił oficjalną listę piłkarzy, którzy wezmą udział w Mistrzostwach Europy w Polsce i na Ukrainie.

Czytaj więcej…

Polskie gwiazdy przegrały w meczu z Ukrainą

Było dobre widowisko, ale niestety rezultat niekorzystny dla Polaków - 3:1. Gwiazdy polskiego showbiznesu przegrały w meczu przyjacielskim Polska-Ukraina, który odbył się wczoraj na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Czytaj więcej…

Ścibakówna pakuje walizki i zostawia męża…

Aktorka nie przepada za transmisjami meczy w telewizji. Ale jej mąż, Jan Englert to kocha! Czy to wystarczający powód by się rozstać?

Czytaj więcej…

Dziś mecz gwiazd Polska-Ukraina!

Plejada męskich gwiazd wystąpi dzisiaj na charytatywnym meczu Polska-Ukraina. Mecz odbędzie się na Stadionie Narodowym. Wystąpią w nim m.in. Piotr Kupicha, Mateusz Damięcki i Kuba Wesołowski.

Czytaj więcej…

Wojciech Szczęsny twarzą Pepsi!

Bramkarz polskiej reprezentacji i Arsenalu Londyn, Wojciech Szczęsny obchodzi dziś 22 urodziny! Ma podwójną okazję do świętowania, ponieważ właśnie został twarzą napoju Pepsi. Zobaczymy go m.in. na butelkach.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 3123