Piekna bo zdrowa

Ambasadorski kampanii „Piękna bo Zdrowa”

10 października odbyła się sesję zdjęciową do IX odsłony kampanii społecznej Piękna bo Zdrowa organizowanej przez Ogólnopolską Organizację Kwiat Kobiecości.

Czytaj więcej…


Gala finałowa kampanii „Piękna bo zdrowa”

1 marca w Teatrze Palladium odbyła się VIII Gala Finałowa Kampanii "Piękna bo Zdrowa", zainicjowanej przez Ogólnopolską Organizację Kwiat Kobiecości.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na gali Piękna bo Zdrowa

Za nami kolejna edycja dorocznej gali "Piękna bo Zdrowa". Było pięknie, zdrowo i gwiazdorsko!

Czytaj więcej…

Gala Finałowa Kampanii „Piękna bo Zdrowa”

We wtorek 3 lutego w Teatrze Kamienica odbyła się VI Gala Finałowa Ogólnopolskiej Kampanii Społeznej "Piękna bo Zdrowa".

Czytaj więcej…

Gwiazdy na gali „Kwiat Kobiecości”

W poniedziałek 10 lutego odbyła się jubileuszowa gala finałowa ogólnopolskiej kampanii społecznej na rzecz profilaktyki raka szyjki macicy "Piękna bo zdrowa"

Czytaj więcej…

Gala finałowa kampanii „Piękna bo zdrowa”

W czwartek 31 stycznia w Teatrze Capitol odbyła się gala finałowa ogólnopolskiej kampanii społecznej „Piękna bo zdrowa”

Czytaj więcej…

Mikołajczyk, Lesz i Pakosińska w spektaklu „Honeymoon”

31 stycznia w Teatrze Capitol, podczas gali podsumowującej kampanię "Piękna bo zdrowa", odbędzie się premiera spektaklu "Honeymoon", w której zagrają ambasadorki akcji: Katarzyna Pakosińska, Natalia Lesz i Aleksandra Mikołajczyk. Zobaczcie zdjęcia zdjęcia z poniedziałkowej próby spektaklu! [nggallery id=1003 template=carousel images=150]

Czytaj więcej…

Gwiazdy na konferencji akcji „Piękna bo zdrowa”

Jak co roku podopieczne agencji TOO PR wspierają Ogólnopolską Organizację Kwiat Kobiecości zajmującą się profilaktyką raka szyjki macicy i raka jajnika. W tym roku dwie z nich przygotowują się do udziału w sztuce teatralnej, której premiera ma się odbyć podczas gali podsumowującej  ogólnopolską kampanię społeczną Piękna bo zdrowa. 30 października podczas konferencji prasowej ruszyła trzecia odsłona kampanii organizowanej przez Kwiat Kobiecości i magazyn Glamour. Zainicjowały ją  ambasadorki kampanii, wśród których znalazły się: Katarzyna Pakosińska, Aleksandra Mikołajczyk, Natalia Lesz, Beata Sadowska i Maja Hirsch. Po raz pierwszy w historii Organizacji jej ambasadorki postanowiły wystawić sztukę, z której część dochodów z biletów zostanie przekazana na działania statutowe Kwiatu Kobiecości. Premiera sztuki „Honeymoon” odbędzie się podczas gali podsumowującej  kampanię 31 stycznia 2013 roku. „Honeymoon” jest historią o trzech kobietach. Christine (Aleksandra Mikołajczyk) chorowała na raka szyjki macicy, rozwiodła się, ale wciąż pragnie przeżyć wielką miłość. Linda (Natalia Lesz) to uwodzicielka, która wykorzystuje mężczyzn do własnych celów. Do ich grona dołącza zdradzona żona Barbara (Olga Bończyk). Kobiety wypłakują swoje smutki, snują refleksje dotyczące mężczyzn, pocieszają się wzajemnie, topiąc żale w kolejnych kieliszkach szampana. W końcu okazuje się, że życie każdej z pań zmienia się diametralnie. Wzruszająca i zabawna komedia obyczajowa, opierająca się na humorze słownym i sytuacyjnym. Zobaczcie fotorelację z konferencji! [nggallery id=743 template=carousel images=3]

Czytaj więcej…

Gwiazdy walczą z rakiem szyjki macicy

W poniedziałek odbyła się gala finałowa kampanii organizowanej z okazji polskich obchodów Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Raka Szyjki Macicy.

Czytaj więcej…