Paulina Gałązka

Paulina Gałązka w serialu „Druga szansa”

Paulina Gałązka już nie raz dowiodła, że urokliwość często idzie w parze z wielkim talentem.

Czytaj więcej…


Paulina Gałązka w 4 wielkich produkcjach

Paulina Gałązka już nieraz dowiodła, że urokliwość często idzie w parze z wielkim talentem. Aktorka znana z  "Pierwszej miłości", ciężko pracuje, aby pozbyć się etykietki gwiazdy serialowej. Już 8 marca, polskie kina zawojuje skierowana specjalnie dla kobiet produkcja "Kobieta Sukcesu", gdzie wystąpi u boku Agnieszki Więdłochy, Mikołaja Roznerskiego, Bartosza Gelnera, Julii Wieniawy, Tomasza Karolaka, Małgorzaty Foremniak i  Ireneusz Czopa. O czym będzie „Kobieta sukcesu”? - to lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne.Film opowiada historię Mańki (Agnieszka Więdłocha), szefowej firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania zastaję Lilkę- młodszą, chaotyczną siostrę ,  która jest przeciwieństwem perfekcyjnej Mańki. Za sprawą niefortunnych przypadków, w jej życie wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie zdaje się przyciągać.  Tytułowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać, skupiając się na walce o przetrwanie firmy. Dziś odbyła się premiera teledysku komedii. „Zaufaj” to nowa piosenka zespołu Afromental, która powstała specjalnie do tego filmu. https://www.youtube.com/watch?v=4SQeYoGcdKM&feature=youtu.be Gałązkę na co dzień można ujrzeć w teatrze "Ateneum". Wielkim sukcesem okazał się serial "Skazane", gdzie powierzono jej główną rolę. Warto przypomnieć, że gwiazda miała również zaszczyt zagrać w "Powidokach", ostatnim filmie mistrza polskiej kinematografii Andrzeja Wajdy. Ponadto w nowym serialem historycznym ATM-u- "Drogi Wolności" ma jedną z głównych ról. Jest to historia trzech sióstr, które wspólnie zakładają pierwsza, kobiecą gazetę, a mamy rok 1914 w Krakowie. Wystąpiła w rozmaitych polskich produkcjach m.in. "Komisarzu Aleksie", "Bodo", "Niania w wielkim mieście", a nawet w klipie muzycznym zespołu Element - "A jeśli nie dziś". Młoda aktorka nie próżnuje, bo już wiosną odbędzie się przedstawienie premierowe serialu "Druga szansa", gdzie zagra m.in. u boku Małgosi Kożuchowskiej. Paulinę zobaczymy w ośmiu odcinkach. Jesienią swoją premierę będzie miał film „Juliusz” z Wojtkiem Mecwaldowskim i Janem Peszko.  

Czytaj więcej…

Premiera kalendarza „Łączymy pokolenia”

W dniu 8 grudnia w hotelu Polonia Palace odbyła się premiera wyjątkowego kalendarza „Łączymy pokolenia”.

Czytaj więcej…

Polska aktorka robi karierę w Skandynawii

Aktorka Paulina Gałązka znana szerokiej publiczności z serialu "Pierwsza miłość" będzie za chwilę obchodzić rocznicę swojego ślubu.

Czytaj więcej…

Paulina Gałązka pomaga…

Wiele gwiazd pomaga fundacjom, które zajmują się chorymi dziećmi, zwierzętami czy prześladowanymi kobietami.

Czytaj więcej…

Gwiazda „Pierwszej Miłości” w teledysku

Paulina Gałązka, znana szerszej publiczności z serialu „Pierwsza Miłość, zagrała ostatnio w… teledysku do piosenki „A jeśli nie dziś” zespołu Element.

Czytaj więcej…

Polska aktorka w hitowym, międzynarodowym serialu

Paulina Gałązka niedawno uczestniczyła w premierze ostatniego filmu Andrzeja Wajdy "Powidoki", w którym miała szczęście zagraćw. Na codzień oglądamy ją w serialu "Pierwsza miłość", ale na tym się nie kończą jej sukcesy zawodowe. Nakręciła zagraniczny film, w którym gra główną rolę. Na razie jednak nie chce zdradzać szczegółów. Pod koniec stycznia wygrała również casting i pojawi się w wielkim, międzynarodowym hicie serialowym pt. "Okupowani". To duża produkcja norweska, a pierwszy sezon wyświetlany był w wieku krajach Europy, w USA i Kanadzie. Cieszy się wielką popularnością i porównywany jest do amerykańskiego serialu "House of Cards". W pierwszym sezonie zagrał tam również polski aktor, Krzysztof Pieczyński, a Paulina Gałązka pojawi się w drugim planowanym już na wiosnę 2017 roku. Będzie opiekować się matką głównej bohaterki, czyli norweskiej pani premier, granej przez Janne Heltebrg. W roli matki wystąpi znana norweska aktorka, Britt Langlie. [nggallery id=4370 template=carousel images=150] O czym opowiada serial? Nowy rząd Norwegii drastycznie ogranicza wydobycie ropy, powodując europejski kryzys energetyczny. W efekcie platformy wiertnicze na Morzu Północnym za zgodą UE zostają zaatakowani przez Rosję. Premiera odcinka z naszą polską aktorką już wkrótce.

Czytaj więcej…

Gwiazdka i premiera kalendarza ATM GRUPA

Tłumy gwiazd pojawiły się na wernisażu fotografii do kalendarza Grupy ATM.

Czytaj więcej…

Gwiazdy wspierają schronisko

Dziś, 4 października przypada Światowy Dzień Zwierząt. W związku z tym kilka gwiazd postanowiło pomóc potrzebującym pieskom.

Czytaj więcej…

Kreacje gwiazd Polsatu

Ramówki, zwłaszcza jesienne, są doskonałą okazją dla gwiazd by zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Czytaj więcej…

Uroczysty pokaz serialu „Skazane”

Byliśmy na uroczystym pokazie serialu "Skazane" z udziałem gwiazd!

Czytaj więcej…

Próba spektaklu „Tramwaj zwany pożądaniem”

21 lutego w Teatrze Ateneum odbyła się próba spektaklu pt. "Tramwaj zwany pożądaniem" w reżyserii Bogusława Lindy.

Czytaj więcej…