para

Włodarczyk i Krawczyk pokazali się razem!

Jedna z najgłośniejszych gwiazdorskich par ostatnich miesięcy pokazała się razem na imprezie. Agnieszkę Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka spotkaliśmy na przedpremierowym pokazie serialu Canal Plus "Misja Afranistan".

Czytaj więcej…


Borys Szyc i Zosia Ślotała w Sopocie

Choć para nie lubi się pokazywać wspólnie na imprezach branzowych, w weekend Borys Szyc i Zofia Ślotała pojawili się razem w Sopocie na Top of the Top Festival 2012 .

Czytaj więcej…

Szczęśliwy Majdan u boku ukochanej!

Piłkarz swoje 40. urodziny świętował u boku swojej nowej ukochanej, Anny Prus, która stara nie opuszczać go na krok.

Czytaj więcej…

Richardson i Zamachowski już się nie ukrywają!

Pogoda w majowy weekend sprzyjała romantycznym spotkaniom zakochanych. Monika Richardson i Zbyszek Zamachowski to druga para, która w sobotę postanowiła pokazać światu, że się kochają.

Czytaj więcej…

Radek Majdan i Anna Prus pokazali się razem!

Podczas wczorajszego finału "Bitwy na głosy" na widowni zobaczyliśmy bohaterów plotek ostatniego tygodnia. Wygląda na to, że Anna Prus i Radosław Majdan nie chcą dłużej ukrywać łączącego ich uczucia.

Czytaj więcej…

Majdan spotyka się z aktorką?

W kuluarach showbiznesowych coraz głośniej mówi się o nowym związku Radosława Majdana. Ma się on podobno spotykać z piękną aktorką Anną Prus, młodszą od niego aż o 9 lat.

Czytaj więcej…

Gorące fotki Tomka Luberta z dziewczyną!

Tomasz Lubert, gitarzysta zespołu Volver od pewnego czasu na salonach pojawia się z seksowną blondynką. Ewa Wojtasik jest fotomodelką oraz właścicielka agencji modelek.

Czytaj więcej…

Marczuk ma romans z Maserakiem!

Wspólny taniec potrafi mocno połączyć ludzi. Tak też było w przypadku Weroniki Marczyk i Rafała Maseraka.

Czytaj więcej…

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki: „To nie mogą być żarty!”

Aktorka i biznesmen wzbudzają spore zainteresowanie zawsze, kiedy tylko pojawią się na salonach. Co na to matka arystokraty?

Czytaj więcej…

W ich sypialni wieje chłodem!

Choć Piotr Grabowski i Anna Dereszowska są ze sobą już od czterech lat, aktor dopiero teraz opowiedział o tym, co dzieje się w ich sypialni...

Czytaj więcej…

Maciej Kurzajewski opowiada o miłości do żony

Paulinę poznał 16 lat temu w Zakopanem, jednak nadal jest nią tak samo zauroczony, jak na początku. Po tylu latach małżeństwa para nadal jest sobą zafascynowana.

Czytaj więcej…

Wielka miłość Pawlickiego i Hamkało

We wtorek odbyła się konferencja promująca film pt. Big Love. Na spotkaniu obecni byli m.in. aktorzy odgrywający główne role czyli Antoni Pawlicki i Aleksandra Hamkało.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 41234