„Niania w wielkim mieście”

Paulina Gałązka w 4 wielkich produkcjach

Paulina Gałązka już nieraz dowiodła, że urokliwość często idzie w parze z wielkim talentem. Aktorka znana z  "Pierwszej miłości", ciężko pracuje, aby pozbyć się etykietki gwiazdy serialowej. Już 8 marca, polskie kina zawojuje skierowana specjalnie dla kobiet produkcja "Kobieta Sukcesu", gdzie wystąpi u boku Agnieszki Więdłochy, Mikołaja Roznerskiego, Bartosza Gelnera, Julii Wieniawy, Tomasza Karolaka, Małgorzaty Foremniak i  Ireneusz Czopa. O czym będzie „Kobieta sukcesu”? - to lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne.Film opowiada historię Mańki (Agnieszka Więdłocha), szefowej firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania zastaję Lilkę- młodszą, chaotyczną siostrę ,  która jest przeciwieństwem perfekcyjnej Mańki. Za sprawą niefortunnych przypadków, w jej życie wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie zdaje się przyciągać.  Tytułowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać, skupiając się na walce o przetrwanie firmy. Dziś odbyła się premiera teledysku komedii. „Zaufaj” to nowa piosenka zespołu Afromental, która powstała specjalnie do tego filmu. https://www.youtube.com/watch?v=4SQeYoGcdKM&feature=youtu.be Gałązkę na co dzień można ujrzeć w teatrze "Ateneum". Wielkim sukcesem okazał się serial "Skazane", gdzie powierzono jej główną rolę. Warto przypomnieć, że gwiazda miała również zaszczyt zagrać w "Powidokach", ostatnim filmie mistrza polskiej kinematografii Andrzeja Wajdy. Ponadto w nowym serialem historycznym ATM-u- "Drogi Wolności" ma jedną z głównych ról. Jest to historia trzech sióstr, które wspólnie zakładają pierwsza, kobiecą gazetę, a mamy rok 1914 w Krakowie. Wystąpiła w rozmaitych polskich produkcjach m.in. "Komisarzu Aleksie", "Bodo", "Niania w wielkim mieście", a nawet w klipie muzycznym zespołu Element - "A jeśli nie dziś". Młoda aktorka nie próżnuje, bo już wiosną odbędzie się przedstawienie premierowe serialu "Druga szansa", gdzie zagra m.in. u boku Małgosi Kożuchowskiej. Paulinę zobaczymy w ośmiu odcinkach. Jesienią swoją premierę będzie miał film „Juliusz” z Wojtkiem Mecwaldowskim i Janem Peszko.  

Czytaj więcej…


Czy Mateusz Rzeźniczak jest do wzięcia?

Przystojniak z "Niani w wielkim mieście" zdradza, czy spotkał już wybrankę serca!

Czytaj więcej…

Jak wyglądała kiedyś gwiazda „Niani w wielkim mieście?

Magdalena Lamparska gra główną rolę w nowym serialu Polsatu "Niania w wielkim mieście". Czy pamiętacie inne serialowe role aktorki? Zobaczcie zdjęcia z jej udziałem! [nggallery id=4405 template=carousel images=150] Lamparska wystąpiła w dwóch popularnych produkcjach Telewizji Polsat. Zagrała w siedmiu sezonach serialu "Hotel 52" oraz w dwóch sezonach "To nie koniec świata!". Postaci przez nią kreowanie z pewnością zapadły widzom w pamięć. Początkowo w "Hotelu 52" mogliśmy oglądać Magdalenę Lamparską w roli Marty, kelnerki  hotelowej restauracji. Jej lojalność, pracowitość oraz odpowiedzialność zostały docenione i Marta awansowała na recepcjonistkę tytułowego hotelu. Natomiast w serialu "To nie koniec świata!" brawurowo zagrała Ulę u boku Eryka Lubosa. Trzeci odcinek "Niani w wielkim mieście" we wtorek 21 marca, o godzinie 21:35 w Polsacie.

Czytaj więcej…

Kamilla Baar – Kochańska: „Mam duszę hipiski”

Kamilla Baar – Kochańska, którą możemy oglądać obecnie w nowym serialu Polsatu „Niania w wielkim mieście”, w wywiadzie dla "Fakt TV" opowiedziała, czy ważny jest dla niej stylowy wygląd. <!--more--Charyzmatyczna aktorka. Gdziekolwiek się pojawi, wzbudza zachwyt. Kamilla Baar – Kochańska uchodzi za ikonę stylu i jedną z najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu. - Nie wyceniam siebie na bazie uznania dla mojego stylu ubierania się. Choć oczywiście każda pochwała sprawia mi radość. Kocham życie. Jestem optymistką. I manifestuję to również swoim wyglądem. Ubieram się tak, jak czuję. To się podoba. I to jest super – powiedziała aktorka, którą już w najbliższy wtorek, o godzinie 21:35, będziemy mogli zobaczyć jako Monikę, szefową agencji niań, w serialu "Niania w wielkim mieście". Kamilla Baar – Kochańska opowiedziała także, czy moda jest dla niej zabawą i czy podchodzi do niej bardzo serio. - To nie jest ani zabawa, ani coś bardzo serio. To naturalna część mojego życia. Codzienność – wyznała aktorka. Na koniec gwiazda "Niani w wielkim mieście" zdradziła, w jakich strojach czuje się najlepiej poza czerwonym dywanem. - Nie jestem typem kobiety, która ze śmieciami wychodzi z mascarą na rzęsach. Uwielbiam siebie bez makijażu, na kompletnym luzie. A ponieważ mam hipisowską duszę, czasem wystarczają mi tylko kwiatki we włosach. I wtedy jestem najbardziej happy – z uśmiechem podsumowała temat swoich stylizacji Kamilla Baar – Kochańska. W jakich stylizacjach zaprezentuje się Kamilla Baar – Kochańska w serialu „Niania w wielkim mieście”? Przekonamy się w każdy wtorek, o godzinie 21:35 w Polsacie.     [nggallery id=4390 template=carousel images=150]

foto: MWMEDIA

Czytaj więcej…

Kamilla Baar zachwyciła stylizacją na konferencji „Niani w wielkim mieście”

Kamilla Baar była jedną z gwiazd na konferencji prasowej nowego serialu Polsatu "Niania w wielkim mieście".

Czytaj więcej…

Konferencja serialu „Niania w wielkim mieście”

6 lutego w Villi Foksal odbyła się konferencja prasowa serialu pt. "Niania w wielkim mieście" z udziałem twórców i aktorów.

Czytaj więcej…