nagroda

Miss Polonia 2012 odebrała Hyundaia

4 lutego w salonie Euroservice Hyundai Miss Polonia 2012 Paulina Krupińska odebrała swoją nagrodę, samochód Hyundai Veloster.

Czytaj więcej…


Przybylska dostała klapsa od Szyca!

W sobotę podczas uroczystej gali 5. jubileuszowego Festiwalu Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane 2012, aktorka Anna Przybylska otrzymała nagrodę Diamentowy Klaps Filmowy.

Czytaj więcej…

Bartek Topa z nagrodą Fundacji Synapsis!

We wtorek Fundacja Synapsis zajmująca się autyzmem, wręczyła nagrody osobom i firmom, które pomogły dzieciom chorym na autyzm.

Czytaj więcej…

Talenty Trójki 2012 rozdane!

Wczoraj w Studio Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbyła się gala wręczenia nagród Talenty Trójki 2012. Podczas uroczystości Krystyna Janda otrzymała nagrodę specjalną Diament Trójki 2012.

Czytaj więcej…

Sablewska doceniona!

Na gali Joy Trendy menedżerka gwiazd dostała nagrodę za swojego bloga. Maja prowadzi go dla firmy Rimmel i stara się, aby wszystkie jej opinie były obiektywnie. Marzy jej się, aby wszystkie kobiety w Polsce wyglądały gustownie i stylowo. Z ubieraniem innych wiąże swoją przyszłość.

Czytaj więcej…

Doda laureatką nagrody „Osobowość Roku 2011”

Podczas gali "Osobowości i Sukcesy Roku", wręczono nagrody osobom, które w ciągu ubiegłego roku wyróżniły się czymś spektakularnym. Jedną z laureatek została Dorota Rabczewska w kategorii Osobowość Roki 2011.

Czytaj więcej…

Kuszewski sprzedaje swoja nagrodę!

Zwycięzca "Tańca z gwiazdami" postanowił pozbyć się swojej nagrody. Żeby zachęcić klientów obniżył cenę mercedesa o 50 tys!

Czytaj więcej…

Ostatnia droga Kuszewskiego do zwycięstwa

Za nami emocjonujący finał 13. edycji programu Taniec z Gwiazdami. Kryształową kulę i samochód "wytańczyli" Kacper Kuszewski i Ania Głogowska.

Czytaj więcej…

Laureaci Złotych Kaczek 2011

Złote Kaczki magazynu Film rozdane. Wyniki plebiscytu ogłoszono wczoraj podczas uroczystej gali.

Czytaj więcej…

Joanna Krupa nagrodzona

Joanna od dawna wspiera zwierzęta i pomaga im, jak tylko może.

Czytaj więcej…

StefanoTerrazzino i Paulina Biernat mistrzami Europy

Reprezentujący Polskę Stefano Terrazzino i jego partnerka Paulina Biernat byli bezkonkurencyjni podczas tanecznych Mistrzostw Europy, które odbyły się w sobotę 5 stycznia 2011 w Kedainiai na Litwie.

Czytaj więcej…

Kasia Zielińska z Telekamerą 2011!

Kategoria "aktorka".

Czytaj więcej…

Strona 1 z 512345