Miss Polski

Zwycięzcy Festiwalu Piękna w Sejmie RP (zdjęcia)

Zaledwie w miniony weekend Srinidhi Shetty z Indii, Diego Garcy z Meksyku i Paulina Maziarz sięgnęli po najwyższe laury podczas Festiwalu Piękna 2016. Zwycięzcy już wczoraj rozpoczęli pracę, jak na koronowane głowy przystało - od wizyty w polskim Sejmie! Zobaczcie zdjęcia!

Czytaj więcej…


Ewa Mielnicka organizuje wybory piękności

Ewa Mielnicka pod koniec roku 2015 oddała koronę Miss Polski swojej następczyni, Magdalenie Bielkiewicz.

Czytaj więcej…

Kamila Szczawińska: Paulina Krupińska przeszła ze mną wszystkie etapy mojej ciąży. Teraz ja jestem z nią

Modelka Kamila Szczawińska wspiera Paulinę Krupińską w pierwszym okresie macierzyństwa. Dzieli się z nią swoimi doświadczeniami, nie udziela jednak rad – uważa, że każda kobieta powinna sama znaleźć swój sposób na bycie matką. Paulina Krupińska uważa, że Szczawińska jest dla niej wzorem matki – zarówno pod względem wychowywania dzieci, jak i łączenia pracy z macierzyństwem. 

Czytaj więcej…

Czy Ewa Mielnicka zatańczy z Tomaszem Barańskim na gali Miss Polski 2015?

6 grudnia podczas finałowej gali Miss Polski 2015 wystąpi Tomasz Barański. Taneczne show, które zaprezentuje, z pewnością rozgrzeje publiczność.

Czytaj więcej…

Dwie Miss-ki na jednej konferencji!

Paulina Krupińska oraz Ewa Mielnicka pojawiły się dzisiaj wspólnie na konferencji prasowej.

Czytaj więcej…

Ewa Mielnicka korzystała z porad trenera personalnego

Miss Polski 2014 przyznała, że korzystała z warsztatów treningu personalnego prowadzonych przez aktora Adama Adamonisa. Chciała nabrać pewności siebie i naładować się pozytywną energią. Obecnie gwiazda przebywa w Japonii, gdzie startuje w wyborach Miss International Beauty Pageant 2015.

Czytaj więcej…

Ewa Mielnicka: korona i tytuł Miss Polski zobowiązują

Ewa Mielnicka najbardziej lubi eleganckie ubrania w klasycznym stylu, które podkreślają kobiece atuty. Miss Polski 2014 przyznaje, że nawet wychodząc po zakupy do pobliskiego sklepu, stara się wyglądać nienagannie. Z kolei przygotowując się na wielkie wyjścia, coraz częściej sięga po kreacje znanych polskich projektantów.

Czytaj więcej…

Ewa Mielnicka nie wyklucza, że zajmie się projektowaniem mody

Miss Polski 2014 ma własną linię butów Nessi by Mielnicka. Nie wyklucza, że w przyszłości zajmie się projektowaniem na większą skalę, ponieważ w ten sposób może pokazać swoją osobowość i kreatywność. Ewa Mielnicka przebywa obecnie w Japonii, gdzie przygotowuje się do konkursu Miss International.

Czytaj więcej…

Spotkanie Ambasadora Japonii z Ewą Mielnicką!

Dzisiaj w Warszawie odbyło się wyjątkowe spotkanie Ambasadora Japonii, Pana Makoto Yamanaka z naszą Miss - Ewą Mielnicką!

Czytaj więcej…

Gwiazdy na gali konkursu dla modelek

Za nami gala Fresh Faces 2015 z udziałem pięknych modelek i pięknych gwiazd!

Czytaj więcej…

Ewa Mielnicka na zlocie starych samochodów

Ewa Mielnicka, Miss Polski uwielbia boks, ale i stare samochody. W konkursie wygrała piękne auto i jest świetnym kierowcą. W związku z tym przyjęła zaproszenie i pojawiła się na II Zlocie starych samochodów pod Warszawą.

Czytaj więcej…

Ewa Mielnicka: byłabym dobra w biznesie, twarda kobieta ze mnie

Miss Polski 2014 marzy o prowadzeniu własnej firmy. Twierdzi, że sprawdziłaby się w biznesie, głównie ze względu na odziedziczony po przodkach twardy, kurpiowski charakter. 

Czytaj więcej…

Strona 1 z 212