Miss Polski 2014

Gala finałowa Miss Warszawy i Miss Mazowsza 2016

Za nami gala finałowa Miss Warszawy i Miss Mazowsza 2016. Konkursu organizowanego przez Ewę Mielnicką, Miss Polski 2014

Czytaj więcej…


Zobacz, jak poznały się Miss Polonia 2012 Paulina Krupińska i Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka!

Każda inna, każda wyjątkowo piękna, ale obie z tym samym najpiękniejszym doświadczeniem – przygodą, która już na zawsze pozostawiła im tytuł miss. Paulina Krupińska – Miss Polonia 2012 i Ewa Mielnicka – Miss Polski 2014 już wkrótce wystąpią razem na jednej scenie!

Czytaj więcej…

Ewa Mielnicka o Miss International: Jest bardzo duża konkurencja!

Miss Polski 2014 nie ukrywa, że liczy na sukces podczas wyborów Miss International w Japonii, ale jeśli nie uda jej się zdobyć korony, to nie będzie rozpaczać. Najpiękniejsza Polka już sam wyjazd na ten konkurs uważa za duże wyróżnienie i szansę na zaprezentowanie się na międzynarodowej arenie.

Czytaj więcej…

Ewa wybrała suknię na finał Miss International 2015

Już 5 listopada odbędzie się finałowa gala jednego z najbardziej prestiżowych konkursów piękności na świecie – Miss International 2015.

Czytaj więcej…

Ewa Mielnicka: Narzeczony podpowiada mi, jak się ubrać

Mam super stylistę w domu – mówi Ewa Mielnicka. Twierdzi, że to narzeczony podpowiada jej, jak się ubrać, czasem też odradza jej pewne stylizacje. Miss Polski nie ukrywa, że czasem dochodzi na tym tle do poważnych sprzeczek.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na prezentacji zegarków

Wczoraj w Warszawie odbyła się prezentacja najnowszych kolekcji zegarków Danish Design Watches. Przybyły na nią, oczywiście, nasze gwiazdy!

Czytaj więcej…

Ewa Mielnicka: Nie jestem osobą, która lubi eksponować swoje ciało

Nie trzeba się rozebrać, żeby osiągnąć sukces – twierdzi Ewa Mielnicka i deklaruje, że nie przyjmie żadnej propozycji sesji do męskich czasopism. Miss Polski 2014 co prawda zdecydowała się na odważne zdjęcia, ale tylko z myślą o swoim narzeczonym. Fotografie trafiły do prywatnego albumu i modelka zapewnia, że nigdy nie ujrzą światła dziennego. Jej zdaniem nagość wystawiona na widok publiczny nic za sobą nie niesie.

Czytaj więcej…

Ewa Mielnicka chce przekonywać do badań profilaktycznych

Ewa Mielnicka dołączyła do gwiazd promujących prozdrowotne postawy. Chce przekonać Polaków do badań profilaktycznych, które mogą wykryć nowotwór na wczesnym etapie. Miss Polski twierdzi, że dzięki udziałowi w tego typu kampaniach sama dużo się uczy, chce bowiem umieć chronić swoich najbliższych przed chorobą.

Czytaj więcej…

Ewa Mielnicka (Miss Polski 2014): ten rok może wzmocnić mój związek z narzeczonym – wideo

Ewa Mielnicka od dłuższego czasu jest szczęśliwie zakochana, a narzeczony wspiera ją we wszystkim, co robi. Zdaniem Mielnickiej rok jej panowania jako Miss Polski nie tylko nie stanowi zagrożenia dla jej związku, ale nawet może go wzmocnić.

Czytaj więcej…