Miss Polonia 2011

Marcelina Zawadzka: Popełniam ten grzech i jem słodycze. Uwielbiam zwłaszcza czekoladę

Modelka uwielbia słodycze i nie odmawia sobie przyjemności ich jedzenia. Lubi zwłaszcza czekoladę – zarówno w tradycyjnej postaci w tabliczce, jak i w charakterze dodatku do innych słodkości. Modelka twierdzi, że po zjedzeniu czekolady nigdy nie ma wyrzutów sumienia i nie biegnie na siłownię, aby spalić nadmiar kalorii.

Czytaj więcej…


Marcelina Zawadzka: mam tendencję do gubienia pierścionków, dlatego rzadko je noszę

Prezenterka jest zwolenniczką dyskretnej, ale kobiecej biżuterii. Najchętniej nosi kolczyki, rzadko zakłada natomiast pierścionki, ma bowiem tendencję do ich gubienia. Dwa zostawiła w toalecie na stacjach benzynowych. Biżuterię gwiazda kupuje zarówno u znanych projektantów, jak i w mniejszych salonach jubilerskich.

Czytaj więcej…

Marcelina Zawadzka: W „Pytaniu na śniadanie” dobrze mnie przyjęto

Prezenterka coraz lepiej odnajduje się w roli gospodyni programu telewizyjnego. Opanowała już tryb pracy przy porannym magazynie, przyzwyczaiła się nawet do wczesnego wstawania. Twierdzi jednak, że cały czas uczy się dziennikarstwa, a jej nauczycielem jest m.in. Tomasz Wolny, jej telewizyjny partner.

Czytaj więcej…

Marcelina Zawadzka: mam nadzieję, że wiosną będzie więcej miłości w moim życiu

Prezenterka nie wyklucza, że wkrótce przestanie być singielką. Twierdzi, że w otoczeniu rodziny i przyjaciół czuje się szczęśliwa, nie blokuje się jednak na miłość. Ma nadzieję, że nadejdzie ona wraz z wiosną.

Czytaj więcej…

Marcelina Zawadzka: jako dziecko chciałam być karateką lub pilotem

Biorę pełnymi garściami to, co daje mi los – mówi Marcelina Zawadzka. Modelka twierdzi, że długo nie miała pomysłu na siebie – marzyła o karierze karateki lub pilota, zdecydowała się jednak na kosmetologię. Nie wyklucza, że kiedyś będzie pracować w tym zawodzie, na razie jednak wykorzystuje takie okazje, jak praca w telewizji czy na planie serialu. 

Czytaj więcej…

Marcelina Zawadzka: dopiero po nałożeniu tuszu do rzęs czuję, że jestem ubrana

Modelka nie wychodzi z domu bez pomalowanych rzęs. Tusz to jedyny kosmetyk do makijażu, bez którego nie może się obyć. Gdy występuje przed kamerą, stosuje dodatkowo matujący puder do twarzy oraz cienie do powiek. Miss 2011 ma też sprawdzony trik makijażowy, który pozwala ukryć zmęczenie – jasny cień do powiek aplikuje także pod okiem. 

Czytaj więcej…

Marcelina Zawadzka jest miłośniczką hipoalergicznych kosmetyków do makijażu

Miss Polonia 2011 bardzo dba o skórę twarzy. Stara się nie nadużywać produktów do makijażu, by nie obciążać cery, stosuje też naturalne, hipoalergiczne kosmetyki, zarówno do pielęgnacji, jak i do makijażu.

Czytaj więcej…

Marcelina Zawadzka o prowadzeniu „Pytania na Śniadanie”

Marcelina Zawadzka od października prowadzi poranny program „Pytanie na Śniadanie”. Miss Polonia 2011 jest świadoma, że musi poprawić jeszcze wiele rzeczy. Pracuje jednak nad sobą i jest wobec siebie bardzo krytyczna.

Czytaj więcej…

Marcelina Zawadzka: Wstydzę się rozebrać – wideo

Marcelina Zawadzka wyklucza na razie rozbieraną sesję zdjęciową. Miss Polonia 2011 wstydzi się swojej nagości, nie chciałaby także potwierdzać stereotypowego myślenia, że ładna blondynka nie ma nic do powiedzenia, a jedyne co potrafi, to pokazać nagie ciało.

Czytaj więcej…

Marcelina Zawadzka: faceci się jej boją?!

Miss Polonia 2011 wciąż nie może znaleźć sobie partnera...

Czytaj więcej…

Monika Brodka i Marcelina Zawadzka na spotkaniu AA

28 września w warszawskiej siedzibie firmy Oceanic odbyło się spotkanie prasowe z okazji wprowadzenia nowej linii podkładów AA do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. W wydarzeniu uczestniczyła Monika Brodka, ambasadorka podkładów AA. W trakcie spotkania makijażystka gwiazd Iza Wójcik wykonała makijaż z użyciem nowych podkładów najpiękniejszej Polce -  Marcelinie Zawadzkiej – Miss Polonia 2011. Linia podkładów AA to osiem kosmetyków odpowiadających różnorodnym potrzebom skóry. W skład gamy wchodzą: Matujący podkład kryjący, Jedwabisty Podkład Rozświetlający, Długotrwały Podkład, Podkład Ultralekki, Kryjący Podkład Wygładzający, Krem B.B., Podkład Wypełniający Zmarszczki, Podkład Satynowy Blask. Wszystkie make’upy AA zostały przebadane pod kątem bezpieczeństwa stosowania przez alergików. [nggallery id=657 template=carousel images=3]

Czytaj więcej…

Gwiazdy na Gali Miss Kosmetyczek 2012

W niedzielę w hotelu Sheraton odbyła się uroczysta gala 3. edycji konkursu Miss Kosmetyczek 2012.

Czytaj więcej…