Mezo

Otwarcie salonu Moliera 2 w Bazarze Poznańskim z udziałem gwiazd

Wczoraj, 8 lipca 2015 r., odbyło się uroczyste otwarcie salonu Moliera 2 w Poznaniu. Salon mieści się w historycznym i prestiżowym budynku Bazaru Poznańskiego, a spektakularne otwarcie zaszczyciły swoją obecnością gwiazdy.

Czytaj więcej…


Gwiazdy w Cyrku Zalewskim: Mietek Hryniewicz i Mezo

W minioną niedzielę do Cyrku Zalewskiego znów zawitały gwiazdy.

Czytaj więcej…

Mezo najlepszy wśród artystów, Majdan wśród sportowców

Na krakowskim stadionie Cracovii oraz studio TVP w Warszawie odbył się Wielki Test Piłkarski "Biało-Czerwoni".

Czytaj więcej…

Bitwa na głosy: Kamil Bednarek wielkim zwycięzcą! [fotorelacja]

W sobotę wieczorem odbyła się walka pomiędzy drużynami Kamila Bednarka i Ryszarda Rynkowskiego o zwycięstwo w drugiej edycji programu "Bitwa na głosy". Po bardzo wyrównanej walce, z niewielka różnica głosów, wygrała drużyna z Brzegu.

Czytaj więcej…

Polskie gwiazdy przegrały w meczu z Ukrainą

Było dobre widowisko, ale niestety rezultat niekorzystny dla Polaków - 3:1. Gwiazdy polskiego showbiznesu przegrały w meczu przyjacielskim Polska-Ukraina, który odbył się wczoraj na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Czytaj więcej…

Bitwa na głosy: W finale powalczą Bednarek i Rynkowski

Drugi półfinał rozstrzygnął kto stanie naprzeciw Kamila Bednarka w finale. Decyzją widzów drużyna Mezo pożegnała się z program i tym samym finałowym rywalem Kamila będzie Ryszard Rynkowski.

Czytaj więcej…

Bitwa na głosy: Kamil Bednarek wystąpi w finale!
[fotorelacja]

W 8. odcinku "Bitwy na głosy" miejsce w finale zapewnił sobie Kamil Bednarek. W ostatnim półfinale spotkają się zatem drużyny Ryszarda Rynkowskiego i Mezo.

Czytaj więcej…

Bitwa na głosy: Drużyna Moniki Kuszyńskiej już nie zaśpiewa

W szóstym odcinku programu "Bitwa na głosy" zwyciężyła drużyna Kamila Bednarka, natomiast z programem pożegnała się Monika Kuszyńska.

Czytaj więcej…

Bitwa na głosy: Górniak pożegnała się z programem

W sobotę drużyna Edyty Górniak odpadła z programu "Bitwa na głosy". Trzeci raz z rzędu najwięcej głosów zdobył Ryszard Rynkowski.

Czytaj więcej…

Mezo w legginsach!

Mezo wystąpił w "Bitwie na głosy" w niecodziennym stroju. Podczas ostatniego odcinka miał na sobie ścisłe, srebrne legginsy... Dotychczas taka "moda" była zarezerwowana dla bardziej zniewieściałych celebrytów

Czytaj więcej…

Bitwa na głosy: Drużyna Kukulskiej pożgnała się z programem

4. odcinek programu Bitwa na głosy przyniósł porażkę drużynie Natalii Kukulskiej. Najwięcej głosów zebrał zespół Ryszarda Rynkowskiego.

Czytaj więcej…

Bitwa na głosy: Ryszard Rynkowski zwycięzcą 3. odcinka

W trzecim odcinku programu "Bitwa na głosy" odpadł zespół sióstr Przybysz. Zwycięzcą został Ryszard Rynkowski, którego drużyna wykonała utwór "Moves Like Jagger".

Czytaj więcej…

Strona 1 z 212