marta krupa

Gwiazdy na pokazie Roberta Kupisza

Powstanie Warszawskie i wiersze Krzysztofa Kamila Baczyńskiego stały się inspiracją Roberta Kupisza do stworzenia kolekcji "Heroes" prezentowanej wczoraj w Soho Factory w Warszawie. Na pokazie i tym razem pojawiła się plejada gwiazd.

Czytaj więcej…


After Party po finale Tańca z Gwiazdami

Prezentujemy fotograficzne "sprawozdanie" z tego co się działo po emocjonującej walce Kacpra Kuszewskiego z Bilguunem Ariunbaatarem w finale 13. edycji Tańca z Gwiazdami.

Czytaj więcej…

Goście pokazu kolekcji La Mania

Wczoraj w Pałacu Kultury i Nauki odbył się pokaz najnowszej kolekcji Joanny Przetakiewicz wiosna/lato 2011. Na imprezę tradycyjnie przybyło bardzo wielu przedstawicieli polskiego show biznesu.

Czytaj więcej…

Krupa w reality show!

Joanna wraz z siostrą zgodziła się sprzedać swoje życie prywatne. Telewizja E! Entertainmant postanowiła sfilmować ich codzienność. Telewidzowie będą towarzyszyć im zarówno w Stanach jak i w Polsce.

Czytaj więcej…

Marsz Różowej Wstążki

W sobotę, 24 września, na ulicach Warszawy po raz 14. zagościł różowy kolor i radosna atmosfera. A to wszystko za sprawą Wielkiej Kampanii Życia – Avon Kontra Rak Piersi – ogólnopolskiej akcji propagującej profilaktykę raka piersi, w której co roku, maszeruje kilka tysięcy osób.

Czytaj więcej…

Siostry Krupa maszerują

Już w sobotę, 24 września, na ulicach Warszawy po raz 14. zagości różowy kolor i radosna atmosfera. A to wszystko za sprawą Wielkiej Kampanii Życia – Avon Kontra Rak Piersi – ogólnopolskiej akcji propagującej profilaktykę raka piersi, w której co roku, maszeruje kilka tysięcy osób.

Czytaj więcej…

Limbo Marty Krupy – wideo

Mieliśmy rację? Mieliśmy! Porażka w Tańcu z Gwiazdami nie załamała młodej modelki.

Czytaj więcej…

Joanna Krupa ceni wartość pieniądzy

„Pieniądze są ważne”. Modelka przyznaje, że zawsze zwracała uwagę na mężczyzn zamożnych.

Czytaj więcej…

Krupa zostaje z nami

„Nie ucieknę z Polski”- zapewnia Marta Krupa.

Czytaj więcej…

Vistula i jej goście

Pokaz mody marki Vistula na sezon Jesień Zima 2011 przyciągnął rekordową chyba w tym sezonie liczbę gwiazd, gwiazdeczek i bywalców wszelkich możliwych imprez towarzyskich.

Czytaj więcej…

Krupa nie rozumie ludzi

Joanna Krupa: „Nie rozumiem ludzi”. Modelka ma ogromny żal do widzów o to, że jej siostra odpadła z „Tańca z Gwiazdami”.

Czytaj więcej…

Taniec z Gwiazdami, odc. 2 – galeria zdjęć

Przeżyjmy to jeszcze raz czyli jak na parkiecie wirowały Panie.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 3123