Małgorzata Kostrzewska-Rozenek

Gwiazdy na Balu Fundacji TVN

W sobotę w Teatrze Narodowym odbył się coroczny Charytatywny Bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Na czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo gwiazd.

Czytaj więcej…


VIP-y na trybunach Pepsi Arena

Na wczorajszy mecz charytatywny Gwiazdy TVN kontra Politycy przybyło mnóstwo gości. W loży VIP-ów zasiedli m.in. Jerzy Buzek, Daniel Passent, Grzegorz Napieralski, Katarzyna Kolenda Zaleska, Justyna Pochanke, Otylia Jędrzejczak, Marta Kuligowska i wiele znanych osób.

Czytaj więcej…

Wielki Mecz Gwiazdy TVN vs. Politycy

W niedzielę na Stadionie pepsi Arena odbył się Wielki Mecz, w którym gwiazdy TVN zwyciężyły z drużyna polityków 2:1. Pieniądze zebrane w czasie spotkania zasilą konto fundacji TVN "Nie Jesteś Sam".

Czytaj więcej…

Gwiazdy jesiennej ramówki TVN

Stacja TVN zaprezentowała w czwartek w restauracji Boathouse swoją jesienną ramówkę. Konferencję poprowadzili Magda Mołek i Andrzej Sołtysik.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na Gałkowo Masters 2012

W weekend w Gałkowie odbyły się coroczne zawody jeździeckie  Gałkowo Masters 2012 z udziałem gwiazd.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na MCI Maratonie Mazury w Gałkowie

W sobotę na Mazurach odbyła się pierwsza edycja MCI Maraton Mazury. Do Gałkowa przyjechało wiele gwiazd by zmierzyć się w Maratonie Mazury oraz w Biegu Szlakiem Krutyni.

Czytaj więcej…

Rozenek i Guzik w Bohoboco

Na XX, jubileuszowej gali Samochód Roku Playboya dwie Panie pojawiły się w kreacjach Bohoboco.

Czytaj więcej…

Wysyp gwiazd na gali Samochód Roku 2012

W środę w Pałacu Zamoyskich odbyła się doroczna gala Samochód Roku Playboya 2012, która jak zwykle ociekała wielkim luksusem i lansem.

Czytaj więcej…

Pokaz Simple w warszawskim metrze

W czwartek w Elektrowni Metra Warszawskiego odbył się pokaz kolekcji jesień/zima 2012/2012 Lidii Kality dla marki Simple CP.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na pokazie Roberta Kupisza

Wczoraj w Soho Factory odbyła się premiera najnowszej kolekcji, uwielbianego przez gwiazdy projektanta, Roberta Kupisza  - "Wanted" Lato 2013.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na premierze filmu „Nad życie”

W czwartek odbyła się premiera filmu "Nad życie", opowiadającego historię siatkarki Agaty Mróz, która zmarła na raka. W rolę Agaty i jej męża Jacka Olszewskiego wcielili się Olga Bołądź i Michał Żebrowski.

Czytaj więcej…

Wiosenna ramówka TVN Style

W czwartek telewizja TVN Style zaprezentowała swoją ofertę programową na sezon wiosenny.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 212