licytacja

Suknia ślubna Agnieszki Radwańskiej przekazana na WOŚP

Suknia ślubna Agnieszki Radwańskiej została przekazana na licytację z okazji 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Licytacja sukni ślubnej potrwa do 5 lutego. Zebrane środki zostaną przekazane „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Czytaj więcej…


Ewa Milenicka wspiera WOŚP

Na początku grudnia 2016 roku w Krynicy Zdroju odbyły się wybory Miss Supranational 2016. Reprezentantką Polski była Ewa Mielnicka, Miss Polski 2014, która o konkursach piękności wie wszystko.

Czytaj więcej…

Wygraj kolację z Karoliną Szostak i Mateuszem Borkiem!

Fundacja Charytatywny Bal Dziennikarzy zorganizowała charytatywną aukcję, z której dochód przeznaczony zostanie dla potrzebujących dzieci.

Czytaj więcej…

Gwiazdy ratują serduszko Poli

We wtorek w Sakana Sushi Bar odbyła się licytacja przedmiotów polskich gwiazd i recital Kasi Klich na rzecz Poli Bieleckiej

Czytaj więcej…

Gwiazdy na aukcji charytatywnej „Ubieramy Vodę”

W Pałacu Sobańskich odbyła się charytatywna aukcja butelek firmy Voda Naturalna pod hasłem "Ubieramy Vodę". Przedmiotem licytacji były butelki VODY Naturalnej ubrane specjalnie na tą okazję w kreacje stworzone przez cenionych polskich projektantów.

Czytaj więcej…

Skrzynecka wspiera chorych aktorów

W niedzielę w studiu koncertowym Polskiego Radia odbył się koncert charytatywny Teatru Polskiego Radia oraz Fundacji Darii Trafankowskiej "Gdy aktor zachoruje".

Czytaj więcej…

Patricia Kazadi ambasadorką aukcji Irving

Na aukcji charytatywnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawiona została jedyna na świecie złota zaparzaczka do herbaty marki IRVING.

Czytaj więcej…

Doda wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Powszechnie wiadomo, że Rabczewska lubi akcje charytatywne. Nie wiadomo, czy chodzi jej o polepszenie swojego wizerunku czy faktycznie o pomoc potrzebującym.

Czytaj więcej…

Aukcja Fundacji Joanny Krupy

Fundacja Joanny Krupy "Wielkie serce" zorganizowała wczoraj aukcję charytatywną na rzecz porzuconych zwierząt. Licytowana był biżuteria firmy Mokobelle Designer Jewellery.

Czytaj więcej…

Łągwa o kłopotach finansowych Wiśniewskiego

Jacek Łągwa, który razem z Michałem Wiśniewskim od wielu lat tworzy zespół muzyczny Ich Troje odniósł się do ostatnich rewelacji dotyczących zlicytowanego domu czerwonowłosego gwiazdora.

Czytaj więcej…

Tajner-Idzik wyciągnie Wiśniewskiego z długów?

Nowa ukochana, to kobieta z wielkim zapałem.

Czytaj więcej…

Zlicytowali dom Wiśniewskiego

Willa w Magdalence poszła pod młotek.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 212